Jump to content
IGNORED

Pozorište


Linda Lee

Recommended Posts

Kupicu ako budem mogla da idem, iako je sava centar nikakav za gledanje baleta, al sta da se radi. Bar ce ovog puta biti orkestar, u SC je uglavnom bilo bez. Narodno je za balet majka 😍
 

  • +1 1
Link to comment

Ide li neko na Bitef?

Ja sam probrao 4 predstave iz programa 

1) Palmasola

2) Hekuba

3) Pukotina

4) Seksualno obrazovanje 

 

Otprilike tim redosledom imam i očekivanja. Prošli Bitef mi je bio dosta slab ali ajde da ga otpišem jer je bio prelazni pa nisu imali puno vreme za selekciju.

 

Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Ide li neko na Bitef?

Ja sam probrao 4 predstave iz programa 

1) Palmasola

2) Hekuba

3) Pukotina

4) Seksualno obrazovanje 

 

Otprilike tim redosledom imam i očekivanja. Prošli Bitef mi je bio dosta slab ali ajde da ga otpišem jer je bio prelazni pa nisu imali puno vreme za selekciju.

 

I mene su zainteresovali Hekuba i Seksualno obrazovanje.

I This is my truth...

Budućnost, u teoriji da, te teme me zanimaju, ali... ne znam, mislim da nije to za mene, možda grešim...

Planove ne mogu da pravim jer mislim da neću biti u Beogradu u vreme dok traje Bitef.

 

Pls, piši utiske ako budeš nešto gledao.

  • +1 1
Link to comment

Razmišljam seni oko Laku noć Pepeljugo ali mislim da mi je to ipak previše mučno pa još za kraj. Ali pišem svakako.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Konačno da vidim i Bjelu u pozorištu. On i Mima Karadžić odlični u Letu iznad kukavičjeg gnezda. Ali nažalost Sestra Račet baš bolno slaba za tu ulogu. Sem toga i Bjeline potrebe da uvek glumi prekaljenog lika nemam nekih zamerki.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Patty Lee said:

Ildar Gajnutdinov

 

Sad sam odgledala neke snimke na njegovom yt kanalu, baš je dobar! 😍

 

 

 

  • Wub 4
Link to comment

Meni SC izgleda slicno kao i pre, tako da je sa te strane ok. Jos ima nekih radova, tako da nije sve gotovo. Ne dopada mi se teretana u staklu pored ulaza, kao ni neko resenje sa vodom (fontana, sta li je) u prizemlju. 

Plava dvorana standardna, mogli su da izaberu lepse nijanse za stolice (kako plasticni, tako i mebl deo). 

Publika vrlo sarenolika, i staro i mlado i u prvim redovima neki cudni likovi, videh Anu i Milicu i ambasadora i Aju kako defiluje...

Filharmonija divna, na celu sa odlicnim dirigentom. Samo da slusas i zmuris, pa ti je dovoljno.

Dok dodjem do baleta :D Ni ja nisam poznavalac, ali sam uzivala u ne kretanju, vec lebdenju po sceni i skladnim pokretima. Ne deluje realno sta izvode i koliko se to uklapa u muziku i ambijent. Mislim da je cak i najveci aplauz dobio plesac koji je izvodio moderni balet, jeste bio odlican.

U svakom slucaju, drago mi je da sam isla.

Edited by Stela
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Super sto ste isle, karte su se brzinski rasprodale, a ja sam cekala nesto da l cu moci da idem. Malo sam bila zapanjena da se po tim cenama tako rasprodao balet u velikoj sali, pa sam se setila brace Rusa. 
hvala vam svima na izvestajima 😍

Inace, filharmonija nam je svetska 

  • Wub 2
Link to comment

Uzela sam karte cim sam videla vest, najjeftinije :D. Jeste bilo Rusa u publici, u pravu si, zaboravih to da napomenem. Bilo je i dece u solidnom broju, klinci od 7 do 10 npr.

Link to comment

Ja sam kupila karte bukvalno dan ili dva pre nego što je Stela okačila link, tada je bilo oko 60% rasprodato, uzela sam bukvalno najbliža mesta koja je bilo moguće uzeti na parteru a to je bio red XIX. Lože su bile rasprodate. Rusa je bilo ali ne mogu da procenim koliko, u mojoj neposrednoj blizini se muvao samo jedan ćalac koji je došao sa ćerkom (vrišti da su Rusi + posle se i potvrdilo), mala je nosila Hermes Kelly tašnu, kontam da je uzela od mame, but still!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...