Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nije komedija ali je stand up komičar, da ne kačim snimke, preporukica, Jimmy Carr kod Džoa Rogana, nisam gledao ceo, pošto ne pratim Džoa, ali sam video klipove i nije smešan uopšte, diskutuje pametno i mislio sam da je dobro videti ga i tako, pošto često ne kontaju ljudi da isto ovo izbija iz njegove komedije :)

  • +1 1
Link to comment

Meni izuzetno ne prija Džimijev stend ap, mada mi je on zanimljiv lik i uvek ću pre pogledati intervju sa njim (ili Big Fat Quiz ili šta god). Isti razlozi kao i za Entoni Jeselnika (koji mi je super talentovan komičar, za razliku od njegove bivše devojke Ejmi Šumer; preko njega sam je i otkrila, njena rutina je progresivno sve gora i gora): overload mizantropije, nihilizma…Mislim, ja generalno volim dark comedy ali valjda starim (:huh::mad:) pa mi pada tolerancija, I dunno.

 

Never forget!

 

Link to comment

Iskace mi ovaj Finac Ismo povremeno, simpatican mi je jako. Ima pokrete kao neki meda, pogotovo kad spusti saku na stomak. Dosta se vrti oko engleskog jezika, a ja to volim. Uglavnom nesto iz svakodnevnog zivota, napravi foru od najmanje stvari; nema politike, barem ne to sta sam ja gledala.

 

 

 

https://www.facebook.com/reel/3587313471592628

 

 

Oh vau, sad vidim karte za njegov rasprodati nastup u Berlinu, 43 evra. Izgelda da je covek i popularan, pojma nemam.

 

 

 

Edited by I*m with the pilots
  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Nešto lepo za uspavljivanje :laugh:

 

Bill Burr - The Philadelphia Incident

 

 

Backstory, ako neko ne zna (vrv svi znaju) - ovo je sa neke comedy turneje iz 2006. koja je imala super lineup ali je kreširala najstrašnije jer su se ljudi u publici ponašali kao divlje pleme, dobacivali non-stop, terali komičare sa scene, urlali, itd. Bill je nastupao poslednji i kad je on konačno došao na red, napominjao im se svega po spisku do čukundede. 13 minuta, non-stop.

 

You fuckin one bridge having piece of shit city that no one gives a fuck about, the terrorists will never bomb you people because you're fuckin worthless and no one cares about you.

:ziga:

 

I da, dobio je standing ovation na kraju. :ziga:

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...
On 27. 5. 2022. at 21:33, Lezilebovich said:

Da li je gledao neko novi netflix Ricky Gervais special ?

Gledao ja - Armaggedon, friško na netflixu

 

malo je ta woke & politička korektnost tema nekako izandjala i dosadnjikava ... u zelji da bude kontraverzan, tu je deo i sa umirucom decom. Ima smesnih momenata, ali valjda ima i drugih tema na koje bi se mogao usmeriti

Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

@I*m with the pilots Mislim da sam spominjao Isma negde, i meni iskače, tj iskakao je, ima solidan delivery, ali uspe trivijalne stvari da napravi smešnim, poštujem to.

 

Ova fora mi je super npr :laugh:

 

 

 

meni isto iskace ismo. finci su uglavnom prilicno duhoviti plus imaju akcenat koji pojacava efekat

 

meni u poslednje vreme lezi dragos iz rumunije. ne secam se kako sam naleteo na njega. ima tonu matrijala sa crowd work i nelose materijale. 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
On 30. 12. 2023. at 10:23, Lezilebovich said:

Gledao ja - Armaggedon, friško na netflixu

 

malo je ta woke & politička korektnost tema nekako izandjala i dosadnjikava ... u zelji da bude kontraverzan, tu je deo i sa umirucom decom. Ima smesnih momenata, ali valjda ima i drugih tema na koje bi se mogao usmeriti

 

izašao i novi šapel, ali nemam baš neku preteranu želju da overavam ni njega ni rikija

 

tuga koliko je je edgy komedija propo zbog culture wars i twittera. toliko talentovani komedijaši a ne mogu da se otkače od jednih te istih tema već jedno 6 godina

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kakav je car bio Norm Macdonald...

 

Ovaj bit mi je vrhunski. Imao je taj neki crni humor koji mi je carski.

 

Drugi komedijaš za koga sam provalio da nije živ baš kada sam ga zgotivio, prvi je Mič Hedberg, i on je imao sjajan humor i bio nekako specifičan, ne samo zbog one line-ra.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ovo obnavljam jednom godišnje.

 


Ovo nije ceo bit, ladno je isečen deo gde roustuje Džejms Franka :isuse:

 

Spoiler

And now I come to you, James Franco.

You're welcome.

 

And no one can argue with your integrity as an actor. From jerking off next to a boulder to sucking a gun like a dick, you are truly the Jimmy Stewart of today.

But I know it hasn't always been easy for you, James.

You overcame a crippling childhood affliction known as dumb face. But you never let that interfere with your dream of making dog-shit movies... and explicitly gay Gucci ads.


And the Oscars.
…the Oscars.

 

Look, I don't even watch the Oscars anymore, but everyone was calling me.

"The kid is making a mockery of your night."

But you did the impossible: You made me like Anne Hathaway!

I made sure she won every single fucking award for that "les mis" theater-camp bullshit because of what you put her through, you lazy dick!

 

But things are looking up!

Yeah, yeah.

Your upcoming film that you wrote and directed is an adaptation of William Faulkner's “As I Lay Dying."

- (audience cheering)

- Oh…

They got the Faulkner crowd in here. Well, I'm very excited for that, James. And I must say, you know, if you...

 

(snoring)

 

It's gonna suck, James.

I'm worried about you. I'm really fuckin' worried about you. You know how when people talk about John Wilkes Booth, they go, "you know, he used to be an actor." I feel like you're going down that road!

You're gonna start a forest fire that kills 20 people while making an experimental Vine video. And from then on people are gonna say, "did you know, that fucking psycho used to act?"

I just don't know what you're doing. I gave you a chance to be a movie star, make money, hang out with the spider guy. And you said, "naw, I wanna be an artist."

 

Well, I'll tell you what I told Richard Grieco 20 years ago... "play ball, you squinty fuck or you will disappear!"

And poof! He's gone!

And you're next, Franco!

So what I need from you, James, are hits, like when you played the bad guy in "21 jump street."

Oh wait, that wasn't you.

That was your less-retarded younger brother Dave!

Dave.

That sounds like a made-up brother name: Dave.

"Hey, James Franco's got a brother."

"What's his name, Dave Franco?"

 

In closing:
Give me hits, drop the artist shit, take your money and fuck off!

I hope you enjoyed your roast.

I can't wait to see your shitty documentary about it.

Good night.


 

Edited by Patty Lee
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...