Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

lepo od njega što je ispoštovao norma, ali ovo mu je bio 1 od slabijih netflix specijala, mada je to meni i dalje solidna sedmica jer jbg chappelle. deluje da mu je ponestalo ideja ili motivacije, ne bi bilo neko čudo s obzirom da je odradio šest specijala za relativno kratko vreme. vredi odgledati zadnjih petnaest minuta svakako zbog priče o daphne dorman, ovo pre toga možete i preskočiti.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Nije stand up, mada Bill jeste po tome najpoznatiji, pored F is for family i par odlicnih uloga, a mozda uskoro i neka jača...

Već 15 godina radi podcast, slušam ga od day one, sa ponekim pauzama, posebno kad se primi na sport, ali pisma čitalaca retko propuštam i preporučujem. Čovek mi je jako pomogao iskreno, a takoše je izvrsan antiotrov svim glupostima, cancel culture, toksičnim ovim ili onim, i uspeo je u svemu tome da bude, kako kažu the comedian's comedian i generalno cenjen lik.

 

Pošto nije za reagovanje iz sveta, evo ovde, jako jako jako kratko ali jedan shout out za sve koji prate sr**e u Ukrajini i jedno rešenje za ceo svet...

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
19 minutes ago, Lezilebovich said:

Da li je gledao neko novi netflix Ricky Gervais special ?

evo upravo gledam, prvih 20 minuta predobar, poseravanje po woke i cancel kulturi za sve pare :D

  • +1 2
Link to comment

Ja gledao sinoć pred spavanje. Odličan - woke, cancel, trans, they, hitler, aids - svi su tu :D

 

Naravno već ima zgražavanja i žalbi, ali on sam kaže da je postupio u duhu vremena i samo inkluzirao u svoj show zapostavljene manjine

 

 

Edited by autsajder
  • +1 2
Link to comment

kakav car... na rotten tom. od kritičara (debila) dobio 0% a od gledalaca preko 90%... slična situacija je bila i sa jednim chapellovim specijalom... :D

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, autsajder said:

Ja gledao sinoć pred spavanje. Odličan - woke, cancel, trans, they, hitler, aids - svi su tu :D

 

Naravno već ima zgražavanja i žalbi, ali on sam kaže da je postupio u duhu vremena i samo inkluzirao u svoj show zapostavljene manjine

 

 

Ja sam kao Roza Parks, samo što se ja borim da se uopšte ne vozim busom :lolol:

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...