Jump to content
IGNORED

Kindle


Recommended Posts

4 minutes ago, Djuro said:

iskopao sam sad svoj stari Fire. vredi li to nesto?

 

ima li neki domaci/strani kiosk sa kojeg se mogu skinuti knjige? ili mora sve regularno, sa fiskalnim?

 

Ima ih sirom neta, samo trazi .mobi fajlove...

Link to comment
2 hours ago, Djuro said:

iskopao sam sad svoj stari Fire. vredi li to nesto?

 

ima li neki domaci/strani kiosk sa kojeg se mogu skinuti knjige? ili mora sve regularno, sa fiskalnim?

 

imas na forumima, a pdf fajlove prebacis u odgovarajuci format sa Calibre programom

Link to comment
  • 2 weeks later...

pa nema sta da zabelezis, ostace ti upamcena ta strana. kad opet otvoris tu knjigu, otvorice se na toj strani.

kako si se pogubio? sta to radis moco?

Link to comment

Bio burazer pa drndao i ja bio u drugoj sobi kad se vratih on otisao i sam ne zna koliko strana. I onda ja krenuo da premotavam nazad al sve mi se vrti u krug ne znam zasto. I setih se otprilike da ukucam onaj broj delova ili cega vec i nadjoh.

Edited by Moća
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Baneprevoz i tako ti slicni sajtovi su vremenom rodili GB knjiga. Nazalost uglavnom su to neki PDF/WORD/TXT formati, nidje MOBIja. Ono sto sam provalio da najbolje fercera je TXT->MOBI, sve ostalo ne koristi mogucnosti Kindla u potpunosti, a konverzije su lose.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...