Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Prodaje se HTC wildfire!!samo za Telenorove korisnike!Telefon je u odličnom stanju;Star je 10 meseci!Nije "root"-ovan;Prvi vlasnik;Pazio sam ga i mazio sam!Dobija se i garancija i zaštitna folijai sve što sam ja dobio uz njega:slušalice, punjač, kutija ...Samo za forumaše, 120 jura!!Ponavljam:samo za Telenor korisnike!

Edited by eye of the beholder
Link to comment
on topic : zidni sat ? običan, najobičniji ?off : stvarno nema potrebe da vršiš nuždu u fenjer, pa makar i železničarski :pace: unsure.giftongue.gif
prošlo je šest meseci..... juče, prolazim ulicom otvorenog srca, u prizemlju zgrade br 10, časovničar. u izlogu satovi ali, i fenjeri. prelep mesingani železničarski. u uglu, velika brodska signalna lampa, mesingane pločice. na jednoj piše ime proizvođača iz vrsara na drugoj: "ZA NUŽDU" :)
Link to comment

Ajd da i ja okacim, mozda ode ekspresno ko Radisin.Daklem, crveni zmaj na prodaju...http://www.polovniautomobili.com/oglas1429514/fiat_seicento/Verno me je sluzio poseldnje tri godine al posto sam ponosna vlasnica malo veceg crvenog, moramo se rastati.Ako nekome treba dobar a jeftin auto za grad i pijac nema dalje da trazi.Dodatno popust za clanove PPP :-)

Link to comment
Pa osnovno što si u oglasu zaboravila je da kažeš "vlasnica" a ne "vlasnik". Iz nekog razloga zainteresovani misle da su auti ženskih vlasnika bolji od muških, i javljaju se ko ludi.
A ja bas mislila obrnuto, meni rekli cim cujes da je zensko vozilo odma sredi menjac. Sad cu da izmenim. Hvala na sugestiji!
Link to comment
A ja bas mislila obrnuto, meni rekli cim cujes da je zensko vozilo odma sredi menjac. Sad cu da izmenim. Hvala na sugestiji!
Spletom okolnosti moj zadnji auto vodio se na moju skvo, iako nema dozvolu. Kad sam stavio oglas, bilo je još 150 vektri na prodaju, u boljem stanju od mog, i jeftinijih. Moj je bio izgreban, radio nije radio, gasio se povremeno, a zvuk je bio šištav kao DC-10. Ali, stavio sam magičnu reč, i posle dva dana došao čovek iz Niš sa parama, nije hteo ni da ga proba ;) Još sam mu napisao 15 stavki koje treba da popravi, čovek oduševljen.
Link to comment

Poklanjam dasku za peglanje.Ko nova, eventualno presvlaku nabaciti. Šasija bez peckice, utegnuta, malo prešla, još one stopice na nogarima nisu pospadale.Četiri stepena podešavanja po visini, držač za peglu uvlačeći, metalik siva.Ajte studenti, mora da nekome to treba!

Link to comment

Prodajem maunti bajk marke Bulls, model comp 4.50bajs1.jpgKarakteristike:- ram: Aluminijumski 7005- prednji amortizer: SR Suntour NRX 7000- 27 brzina- prednji i zadnji menjač: Deore XT- ručice menjača: Deore- pogon: Alivio- kočnice: Shimano V-brake- volan: Tioga- veličina: 19"- sedište: Selle Italia FLX, izuzetno komforno i finoCena: 200 eura.Uz bajs se, za dž, dobija i nekoliko prijatnih iznenađenja: brzinomer CatEye Enduro 8; cvikeri sa staklima-ulošcima za sunce i oblačno vreme; kao i plava biciklistička kaciga, predviđena za nešto veću glavu. Nažalost, uz bajs se ne dobija to prekrasno plavo zvonce, zakačeno za volan i okupano ohridskim suncem.Eto. Šta još reći? Munja na dva točka, kad ga nagarite malo fali da se odlepi od zemlje. Potrebno mu je samo skinuti prašinu i naduvati mu gume i dobili ste izuzetnu bajsiku, za ceo život. Ne traži neku negu: tu i tamo mu špricnite koju kap ulja i pritom udelite neku lepu reč, i verno će vas služiti i odvesti vas na kraj sveta. Još ovo. Bajs je uredno garažiran na lođi i nisam ga stavljao u funkciju oko godinu dana. Otkad sam ponovo počeo da negujem štetan običaj da uveče pijem pivo i/ili vino umesto kombuhe, slabo ga vozim. Moguća robna kompenzacija, za neku bass džitru u tom cenovnom rangu, ili za gitarsko pojačalce, ili tako nešto. Za forumašice odobravam popust 10%. Cena je izražena u eurima, ali u obzir dolazi plaćanje dinarima i/ili u naturi.

Edited by Willow
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...