Jump to content

MotoGP

mjone

Recommended Posts

autsajder

Šta znam, meni izgleda da tvrđuje svoje trenutne limite sa pogrešne stane odvrnutosti gasa, a da su ovoliki padovi u treninzima i trkama direktno povezani sa fizičkom nespremnošću i nedostatkom rutine, uvozanosti. I za jedno i za drugo treba malo vremena, mogao je softver to da uzme u obzir (ili da mu neko sa strane unese malo oprezniji program povratka).

• 2 weeks later...
  • Replies 591
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Mil@n

147

• Nesh

119

• Lancia

115

• Grandilof

34

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Markez izlece sa staze, vec je "pao" pre toga u krivini (mislim, pao bi svako drugi verovatno, ali ne i on), vozi po sljunku i vraca se na stazu. Neverovatno! Ovo je i za njega bilo cudo!

Zaboravio sam na malenkost da ce Vinjales sledecu trku startovati sa pit stopa, 5 sekundi posto ostali krenu...jel tako rekao Erceg? Jeste Jamaha pukla i uprskala, ali bas su mogli da stave u pravila

Nisam ništa uprskao... Naravno da mi je žao što je čovek povređen, voleo bih da nije. Sa druge strane... Silovao je tu trku kao manijak, ispao sa staze došao do 3. mesta i nastavio da siluje umesto da

Posted Images

burekdzija

Nemacki mediji javljaju da se Dupasquier nije izvukao posle jucerasnjeg udesa. 19 godina, strasno.

• Tužno 1

Trka Moto 3 uobicajeno ludilo. Na ulazu u prvu krivinu u poslednjem krugu njih jedno deset ulazi u dva reda rasireni po pisti jedan do drugog...uf tesko je precizno opisati.

• +1 1
Posted (edited)

Quartararo sa otkopcanim odelom, bez zastite, vozi bukvalno sa golim grudima i stomakom. :huh:

Edited by Nesh
Posted (edited)

Oliveira treci put :hail:, KTM se vraca, Zarco blizu, ali nedovoljno, Quartararo kaznjen 3 sekunde, mada je prilikom izlaska sa staze prakticno vozio siroki krug (ne ceo, ali dobar deo) i izgubio dosta...

Edited by Nesh
Lancia
2 minutes ago, Nesh said:

Quartararo sa otkopcanim odelom, bez zastite, vozi bukvalno sa golim grudima i stomakom. :huh:

Svasta ima da se vidi :D btw odlicna trka Oliveire, Zarco dobar takodje, Markes, ne znam sta da mislim, dal je problem fizicke ili psihicke prirode.

Suzuki je ocigledno usao nespreman u novu sezonu, motor im nije kompetitivan