Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Kakva trka! Petruci! :ziga:

Nazalost, Dovi izgubio od Markeza, ali dobro da u onom sendvicu sa Petrucijem i Markezom nije zavrsio u autu.

MOTO GP, nema tu propustanja, svi voze za pobedu! :ziga:

Edited by Nesh
Link to comment

Uh, kakva trka još jedan dokaz zašto je motogp najzanimjivije nešto na svetu...

Ludački radi Ducatti, al mislim da ne postoji čovek na svetu kome nije drago zbog Petruxa...


A Rossi... Stvarno preteruje sa zajebancijom na treninzima, od kad asam počeo da pratim motogp, a jednom bio i uživo na stazi, raspada se u Muđelu na sve strane. 

 

fxcewpqexx131.jpg?width=960&crop=smart&a

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sta reci? Pa ovo je katastrofa. Lorenco jednim potezom pocistio sve koji su mogli da konkurisu Markezu na danasnjohj trci. I tolko mu bese od neizvesnog prvenstva.

Edited by Nesh
Link to comment

Bio na nekom jezeru, konačno navatam strim i imam šta da vidim.

Markez je ubedljivo najbolji vozač današnjice, a kad se doda da ima gomilu sreće kada su ovakve stvari u pitanju, mislim da će uzeti 100 titula. 

Lorenco se baš zaleteo kao magarac sa 4 čoveka u krivini ni na 5 metara.

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

đaba mu kad je rossi sinonim za moto trke kao što je jordan u košarci

 

 

Može Rossi /za koga inače navijam/ da bude sinonim sto puta ako ovaj uzme 10 titula /Rossi ima devet/ - ni najzagriženiji Rosijevi vozači neće moći da kažu da je Rosi bolji vozač, a mislim da je i samom Rosiju to bitnije od toga ko je za šta sinonim. Uostaom, od Rossija je i Lorenzo bolji tj uspešniji od kada je došao u  Yamahu i kada su bili tim. Teška vremen za đeda, kada je propustio onu šansu 2015e, teško da će imati bolju šansu, pogotovu sada kada se raspada Yamaha pored Dukatija. Ok, ne baš raspada, ali fakat ne može da parira, kako je bilo poslednje dve sezone, ovo sada je još i super.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Vrhunska vožnja Vinjalesa, oduševio me. Mnogo bitno za štampionat i uopšte, motogp da neko dobija MM-a, mislio sam da Vinjales i Kvartararo voze na 125% a ovaj na 75% al Vinjales nije padao kasnije, naprotiv, naterao je jednog Markeza da odustane što je redak poduhvat, doduše, pomoglo je i što je Dovi bio 2 mesta iza i svakako je znao da povećava razliku u šampionatu... Šteta za Rinsa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...