Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Glupo mi da kacim telefon coveka za ajvar. Nema fejsbuk, guglala sam ga, lik je aktuar, nije mu posao pretprodaja ajvara da ga reklamiram tako. 

Jedino da postavim link ovde za nasu lokalnu vajber zajednicu oglasi i preporuke i kazem vam ko je. Ajvar je sladak, ko voli takav, savrsen je. Ja sam, kad sam kupila da probam, odmah pojela pola tegle tako da oprez! Ima i ljut, al nije toliko dobar, jela sam i bolje ljute. 

Trenutno u grupi preporucuju sjenicke proizvode, sir, sudzuk, suvo meso itd. i sarski sir i puter. Ja cekam da vise njih nesto preporuci pa onda kupim. 

 

 

Link to comment
3 hours ago, decak Kejt said:

gde u BG mogu da nadjem cvet soli?

 

ili neku krupnu so, nešto na fazon "salt flakes"? 
 

Spice Up kod Kalenica ili onaj u Cumicevom bi trebalo da imaju. Oni drze bas sve i svasta od soli.

  • Hvala 1
Link to comment

Gde mogu da kupim termos solje, ali ne samo kvalitetnije, nego sa zanimljivim dizajnom? Negde gde imaju stalnu ponudu. Ovo nesto sto sam njuskala po netu mi je bzvz. Ili mozda nisam dovoljno njuskala?

Link to comment
  • 2 weeks later...

ne znam da li je ovde pravo mesto, ali ne znam gde bih drugo pitala ?

 

jel' ima neko dobrog oštrača, treba da naoštrim nož i šajbnu mašine za meso

 

a da me pri tom na oguli, jer je upravo to uradio jedne godine neki na nbg :sad:

Link to comment

Ima kod kineza oštrači sa fiksiranim uglom oštrenja. Vrlo je jednostavna upotreba, mala mogućnost greške. ja bez problema dobijam oštrinu brijanja. Ima još nekoliko modela, ali svi rade na sličnom principu. Na kaleniću mislim da je 300 din. oštrenje po nožu. Znači ovo se isplati tek posle 10-15 oštrenja.

 

Link to comment
10 minutes ago, yabadaba said:

Ima kod kineza oštrači sa fiksiranim uglom oštrenja. Vrlo je jednostavna upotreba, mala mogućnost greške. ja bez problema dobijam oštrinu brijanja. Ima još nekoliko modela, ali svi rade na sličnom principu. Na kaleniću mislim da je 300 din. oštrenje po nožu. Znači ovo se isplati tek posle 10-15 oštrenja.

 

Imitacija Lanski ostraca,ali izgleda vrlo dobro.Plus ako ti ostraci po pijacama koriste kamen na elektricni pogon,mogu da razgreju celik i upropaste noz.Ovo sokocalce je mnogo bolja alternativa.

Link to comment

Ovo što meni treba mislim da je komplikovanije za oštrenje i od noža i od makaza.

To je mali krstasti nož koji se oštri obostrano a i ona rešetka isto mora da se naštri obostrano, svaki onaj okrugli otvor.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...