Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Topic je najzanimljiviji igrac u CZ, sramota je da  on pocinje meceve sa klupe iza Pavlovica:isuse: Posle njega Gacic ali on mi je skroz nedefinisan a plus mora mnogo da radi na telu, Malesevic iz onog ANGT tima  jos uvek ne moze da zakuca a visok je 222cm:kralj: Partizan je  najmanje pokazao na ovom turniru mada imaju nekoliko  igraca koji su  mi zanimljiviji od citavog rostera Mege. Mikic centar je zanimljiv igrac , vode ga 210 cm, mada nisam bas   siguran ali ima poprilican raspon ruku, igra kvalitetnu odbranu , ima smisao  za igru. Stankovic je takodje solidan potencijal.

Edited by Micko8
Link to comment

po kom osnovu ucestvuju klubovi na ovom turniru, po pozivu ili kako

idim ovaj neki beograd tim sa mahom igracima dinamika, ne secam se da je toga bilo ranije

zapravo pitanje je zasto na turniru nema borca :D 

Link to comment

kadetski

ove godine su bez poraza u kadetskoj konkurenciji, a u juniorskoj imaju jedan poraz od zvezde (ta ekipa gde igra topic)

 

od prve petorke te proslogodisnje sampionske ekipe, dvojica su 2005 i dalje imaju pravo nastupa za kadete, trojica 2004 i igraju iskljucivo za juniore (i seniore borca i cacka94)

  • +1 1
Link to comment

Igra se na pozivnicu. Mega, Partizan i Zvezda su tu tradicionalni ucesnici, ove godine su uveli po jedan taj all star tim na svaki turnir. Asvel i Valensija su ucesnici proslogodisnjeg zavrsnog turnira, tako da je sa te strane jaci turnir, ali su mega i partizan bas odron. 

 

Finale bi trebalo da bude dobro. Asvel je prilicno lagano resio zvezdu na f4, ali mislim da zvezda ima rezervu u odnosu na ovo sto je do sad igrala.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...