Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

1 hour ago, morgana said:

  

e baš bezveze :( 

hvala što si javila.

i facebook im je zapušten.

 

 

 

da, bzvz. nema na čemu.

propade mi trenutak odvažnosti. :)

 

tako da- i dalje važi molba da se sa drugarima podeli proveren domaći sajt. 

hvala. 

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment
On 27.12.2020. at 17:44, Frau Gabrijela said:

 

tako da- i dalje važi molba da se sa drugarima podeli proveren domaći sajt. 

hvala. 

 

 

Ja sam imala super iskustva sa njima:

 

https://mojaparfimerija.com/

 

Koristim jedan parfem godinama i to je to, ništa sumnjivo. 

 

I značajan broj ljudi u mojoj okolini je naručivao odavde, ima i baš iskusnih parfem ljubitelja među njima, kapiram da bi ih teško prevarili, a čačkala sam i po forumima i čitala iskustva i čini se da su ljudi uglavnom zadovoljni. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Taihoskopija said:

 

 

Ja sam imala super iskustva sa njima:

 

https://mojaparfimerija.com/

 

Koristim jedan parfem godinama i to je to, ništa sumnjivo. 

 

I značajan broj ljudi u mojoj okolini je naručivao odavde, ima i baš iskusnih parfem ljubitelja među njima, kapiram da bi ih teško prevarili, a čačkala sam i po forumima i čitala iskustva i čini se da su ljudi uglavnom zadovoljni. 

hvala! :)

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja pretežno naručujem od parfemcentra jer imaju najbolji izbor i ok cene, ali fora kod njih je što ne radi naručivanje ako vas nemaju već u "sistemu". Prvi put kada hoćete da poručite, pišite im na mail koji imaju na sajtu, da znaju da vas ubace. Posle će ići lako, potvrda uvek stigne na mail i sms, a posle par dana (uvek se par dana čeka na narudžbinu) kada predaju kuriru paket, stići će i broj za praćenje. :) 

 

Inače, ostali domaći sajtovi sa kojima sam imala pozitivna iskustva su pomenuta mojaparfimerija.com i www.originalniparfemi.rs

Link to comment

Ja sam dobrih iskustava imao i sa paefemicene.com. Par puta uzimao, uvek maksimalno korektno i oroginali. Prošlo je par godina od tada doduše.

 

U ove hladne dane mi jako prija L'Occitane Eau des Baux. Začinjena amber/vanila, aline guši jer je lepo presečen reskom notom čempresa koja mu daje malo neke svežine i transparentnosti (na engleskom bih upotrebio uzraz sheer). Ruku na srce, moja bočica je malo starija - čitao sam da je u međuvremenu reformulisan, a nisam nqvraćao do njihove radnje da njušnem ono što im je sad na rafovima. I da, meni se dojmi kao prilično uniseks.

Link to comment
  • 2 months later...

Treba mi preporuka za muski parfem za poklon. Mladi gospodin voli sve sto vole mladi, voli brendove, fudbalere i ne izbija iz kupatila.

Nema vremena za online narucivanje, znaci nesto iz Lilija, DM i slicno ...

 

Link to comment

Versace eau fraiche ponekad bude snizen do te cijene. Svjez je, citrusni s drvenom primjesom. Imaju ga Lilly i DM obicno, ali je u Lilly-ju trenutno 4 i nesto.

 

  • +1 1
Link to comment

Pidzama ne bi bila dobro prihvacena. :D

Umesicu tortu, to je vaznije a parfem sam se predomisljala ... juce je bio veci izbor u Liliju, sad vidim da je prosla akcija i malo toga ostalo.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...