Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Kako to mislis "znaju kurac"? Zasto ne bi znali, je li to neka teska filozofija znati od koga ti bratanac kupuje zuto?
Teska je filozofija. Na jednog za kojeg znaju dodju 5 za koje "znaju", a to su uglavnom narkomani koji veze nemaju sa dil8vanjem ili u nekim slucajevima ljudi koji uopste nisu iz te price.
Link to comment

One za koje ja "znam" nisu narkomani vec ozbiljni blejaci koji voze uglavnom nove automobile i piju pica po kaficima po ceo dan. Pa kada se neko ubije losim heroinom blejaci iznenada nestanu iz grada na par meseci, sve mislis pohapseni a oni zapravo u Crnoj Gori (uglavnom)

Link to comment
Teska je filozofija. Na jednog za kojeg znaju dodju 5 za koje "znaju", a to su uglavnom narkomani koji veze nemaju sa dil8vanjem ili u nekim slucajevima ljudi koji uopste nisu iz te price.
Kada je mali grad u pitanju, mislim da se sve vrlo dobro zna, pogotovo ovakve stvari.
Link to comment
Kada je mali grad u pitanju, mislim da se sve vrlo dobro zna, pogotovo ovakve stvari.
ja sam iz malog grada koji je okruzen drugim malim gradovima. klasicna malogradjanstina, svako ko malo iskace iz sablona postaje narkoman i diler. zato je opasno raditi ovakve stvari i objavljivati fotografije ljudi koj kako imaju veze sa tim.. verujem da dista ljudi sa tog spiska diluje ali sam siguran da ima i obicnih narkomana koji su bez ikakvog razloga stavljeni na stub srama.
Link to comment

Slažem se da je kačenje fotografija u takvom kontekstu pipavo, ali ne bih pravio baš neku veliku razliku između dilera i "običnih narkomana". Kada su takve stvari u pitanju, ne prolazi mi ono "ali to je njihov izbor i njihovo pravo".

Link to comment

Ja sam takodje iz malog grada i ako neko vozi audi u 20tima postoje samo dve mogucnosti - sin tate koji se bavio ilegalnim radnjama (kriminal, korupcija, rad bez postovanja propisa) ili je sincic sam kriminalac, najcesce diler. Tacno se zna ko je i sta. Naravno da babe kenjaju okolo i upiru prstom i u klince koji duvaju al ti klinci audi imati nece.

Link to comment
Slažem se da je kačenje fotografija u takvom kontekstu pipavo, ali ne bih pravio baš neku veliku razliku između dilera i "običnih narkomana". Kada su takve stvari u pitanju, ne prolazi mi ono "ali to je njihov izbor i njihovo pravo".
ja pravim veliku razliku, jedni su kriminalci a drugi su ljudi kojima je potrebna pomoc. svako ko kaci fotografije ovih drugih zasluzuje je kreten, blago receno.
Ja sam takodje iz malog grada i ako neko vozi audi u 20tima postoje samo dve mogucnosti - sin tate koji se bavio ilegalnim radnjama (kriminal, korupcija, rad bez postovanja propisa) ili je sincic sam kriminalac, najcesce diler. Tacno se zna ko je i sta. Naravno da babe kenjaju okolo i upiru prstom i u klince koji duvaju al ti klinci audi imati nece.
ne pricam o takvim slucajevima, vec sam na drugoj temi (doom, valjda) naveo jedan primer.
Link to comment
ja pravim veliku razliku, jedni su kriminalci a drugi su ljudi kojima je potrebna pomoc. svako ko kaci fotografije ovih drugih zasluzuje je kreten, blago receno.
Okej. Da li ti bilo ko sa onih fotografija deluje kao čovek kojem je potrebna pomoć?
Link to comment
[/size]Okej. Da li ti bilo ko sa onih fotografija deluje kao čovek kojem je potrebna pomoć?
ne znam, zaista. ne mogu da sudim na osnovu tih fotografija niti na osnovu teksta ispod fotografija.
Link to comment
Nisam te pitao da sudiš jer nije na tebi da sudiš. Pitao sam te na osnovu utiska koji ti, kojot, imaš. Kakav ti utisak odaju lica sa fotografija?
pa nista mi ne znace, zaista. naravno da ima njuski koje mi, najblaze receno, deluju sumnjivo, ali nemam pojma koliko tu ima obicnih narkomana koji nisu nikakvi dieri vec su uhvacenni kada su zavrsavali drogu za sebe i za ortaka. naveo sam vec primer gde je moj drug iz srednje robijao zbog toga i sada je zigosan kao diler, a nidje veze.
Link to comment
ja sam iz malog grada koji je okruzen drugim malim gradovima. klasicna malogradjanstina, svako ko malo iskace iz sablona postaje narkoman i diler.
Ne znam gde zivis ali ovo za male gradove koje ja poznajem jednostavno nije tacno. Dileri ne da ne iskacu iz sablona vec ih cesto mozes videti medj' rajom kako pricaju sa popovima u dvoristu crkve, uglavnom imaju porodice i ne izdvajaju se ni po cemu posebnom.Ovaj spisak nisu pravile zadusne babe vec neka organizacija tipa "Dveri" koliko vidim, moze biti i da su ovo na slikama nevini clanovi LDP-a i DS-a ali mi na prvi pogled zaista ne izgleda tako.U malom gradu se itekako zna ko se bavi mutnim poslovima i ti majmuni zasticeni su kao beli medvedi. Kada se heroinom overio sin bivseg nacelnika policije u jednom malom gradu™, niko nije uhapsen iako su svi ortaci tog decka + nesto siri krug ljudi znali ko mu je prodao heroin. Eto koliko su lokalni dileri jaki.
zato je opasno raditi ovakve stvari i objavljivati fotografije ljudi koj kako imaju veze sa tim..
+ milion, ovo nije posao za "dveri" i neke organizacije gradjana vec za tuzilastvo i policiju. Opet, tuzilastvo i polcija ocigledno ne zele da se mesaju u svoj posao. Edited by CowBoy
Link to comment
+ milion, ovo nije posao za "dveri" i neke organizacije gradjana vec za tuzilastvo i policiju. Opet, tuzilastvo i polcija ocigledno ne zele da se mesaju u svoj posao.
E upravo je to glavni problem. Sa jedne strane ne postoji način da kontrolišeš da li će biti objavljena samo dilera ili i nekog "običnog" narkomana, kako kojot reče. Sa druge strane, ako je to jedini način da se na nešto ukaže pažnja (a i to je diskutabilno), onda ostaje moralna dilema da li su ovi drugi, narkomani, prihvatljiva kolateralna šteta.Sranje kako god da obrneš.
Link to comment
Ovaj spisak nisu pravile zadusne babe vec neka organizacija tipa "Dveri" koliko vidim, moze biti i da su ovo na slikama nevini clanovi LDP-a i DS-a ali mi na prvi pogled zaista ne izgleda tako.+ milion, ovo nije posao za "dveri" i neke organizacije gradjana vec za tuzilastvo i policiju. Opet, tuzilastvo i polcija ocigledno ne zele da se mesaju u svoj posao.
i tu se cela prica zavrsava, ne mogu takve organizacije da zigosu ljude na ovakav nacin. da jedan jedini covek cijia je slika objavljena nema veze sa tom pricom - pocinjena je ogromna steta.
Link to comment

Ludilo, opravdava se gomila umobolnika koja je rešila da uzme zakon u svoje ruke. Pola u ludnicu, pola u zatvor. Ko hoće da deli pravdu i pomogne napaćenom narodu, neka se prijavi u policiju ili neka završi prava. Uostalom, postoje valjda neki zakoni i ustav u ovoj zemlji...valjda.Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...