Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

  1. 1. Vaše mišljenje o novom zakonu

    • Odličan je!
    • Mogao bi biti i bolji
    • Ma to je samo uzimanje para i ništa više


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Jebo ih tehnicki pregled, za skuter (49 ccm) sam ga platio 4.800 i celo maltretiranje je trajalo 2 sata.

 

Prvo su pregledali detaljno, naprsline na felnama, dubinu sare na gumi, boju sasije poredili sa kolor kartom, max brzina na valjcima, kocnice, retrovizori, prva pomoc... da bi  dok je sve to trajalo crkla zadnja pozicija, pa onda juri sijalicu u 8 i 15 uvece (srecom ima ih na pumpama), pa menjaj sijalicu... A u medjuvremenu mi decko koji je takodje dovezao malo jaci skuter (125 ccm) prica kako je morao da skida kofer koji je fabricki jer ne moze na tehnicki sa koferom (???), da lepi katadiopter na zadnji branik...

 

A traktori neosvetljeni samo sibaju po putevima. :angry:

  • +1 1
Link to comment

Nije ukinuto. Što bi?

Juče sam prošao par puta na trepćuće, normalno. Nigde žutog dok mu nije vreme.
Ns, ZR i Zemun.

Nije to u zakonu. Do samog semafora je.

I mene iznenade neki u "nepoznatim" gradovima

Link to comment

Najjači je ovaj desni hadžija čija linija argumentacije ide ovako 

Voditelj - "I šta sad da uradi ovaj naš gledalac koji pita zbog problema XXX, ne može zbog toga da registruje auto"

Hadžija - "E pa da, bila je ista situacija i sa problemom YYY" i onda krene da blebeće nešto pedeseto, samo skreni priču, pravilo broj 1 :lol:

Link to comment

Neko se prosto rodi za rad na salteru..ni sve skole, vaspitanje, religija..nista na svetu ga nece promeniti da se ne ponasa kao ova gospodja (htedoh reci rospija) na snimku.

 

Ako je slucajno medju clanovima na forumu, zelim da joj porucim "Jebem ti mater..ti i tebi slicni ste medju glavnim krivcima sto ovo govno od drzave izgleda ovako..jebem ti mater jos jednom". 

 

 

Link to comment

Ja mislim da im rade neki psiho test i samo ovakve prime na kraju u muriju.

Kombinacija tačno određeni opseg IQ + bezuslovno klimanje glavom na zadate parametre.

2000 fluksa, 2000 fluksa, 2000 fluksa, 2000 fluksa...

Link to comment

Valja javiti Poršeu da ti krševi koje oni prave bez "prskalica", nisu dovoljno okej za našu uzvišenu saobraćajnu deponiju. Jer mi imamo propisane propise™ 

Link to comment

Meni nisu nista krivi ovih dvoje, jbg bacili su ih u studio/vatru a oni se bukvalno plase da kazu nesto protiv pravilnika. Kriv je debil koji je napisao pravilnik i oni koji su ga usvojili

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, de Sisti said:

Meni nisu nista krivi ovih dvoje, jbg bacili su ih u studio/vatru a oni se bukvalno plase da kazu nesto protiv pravilnika. Kriv je debil koji je napisao pravilnik i oni koji su ga usvojili

 

Da, ovi moraju da ga sprovode, zbog dece...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...