Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

5 hours ago, precog said:

clanak je prepun gluposti i klasicni scaremongering, mada to ne znaci da je herbalajf dobar za bilo sta...

Pa gmay ti konbinuje pivo i sladoled.

I šta sad? 

Link to comment
On 6.8.2019. at 23:17, gospa buba said:

za shta je tachno herbalajf?

sent from bubamoto
 

 

Oni sto ti kazu da ne smes da jedes slatko i pijes alkohol tek kad dodjes na njihovu prezentaciju o mrsavljenju.

Link to comment

To ti je kad najjeftiniji plan košta 50 evra a dobiješ da piješ čašu vode namesto doručka. 

Sve u svemu genijalno. Valjda ću se i ja nekad u životu očešati o ovčarnik. 

Link to comment

Hahah,kao onaj med za mrsavljenje.Plan je cini mi se ovakav;

Prva tri dana jedna kasicica umesto dorucka,pa onda tri dana jedna kasicica umesto dorucka i vecere i onda valjda bese tri dana odmor,pa Jovo nanovo. I cuvene kapi za sinuse sto se reklamirale u Subotnje popodne.Ispostavilo se samo presipali Benil kapi u lepsu bocicu.

Biomed Bogovi.Procitati nacin upotrebe i pogotovo modus delovanja na organizam

http://www.biomed.rs/index.php/proizvodi/biomed-4-ultra

Edited by askeladden
Link to comment
  • 2 weeks later...

ovde je vec neko vreme moda da devojke, uglavnom mladje, stavljaju lazne trepavice - al ne one dugacke, savijiene, gde trepavice idu jedna po jedna u nizu nego neke ravne i guste. izgleda kao da lepe cetkice za zube na oci. utisak je u najmanju ruku neprijatan jer vecina tih devojaka dobija ovom ujdurmom neki kravlji pogled. jos ako imaju krupnije oci, original krave, majke mi. 

 

jesam ja mator al da me ubijete ne mogu da zamislim da je ovo nekom lepo i/ili segsi. 

 

 

Link to comment

haha, brt, dodji u moju teretanu u bloku da vidis sta su trepavice. 

ja sam tamo ozbiljno underdressed, koji su to puderi, trepavice i autfiti. 

ali da cice vjezbaju, vjezbaju, svaka cast. 

Link to comment
10 minutes ago, adam said:

ovde je vec neko vreme moda da devojke, uglavnom mladje, stavljaju lazne trepavice - al ne one dugacke, savijiene, gde trepavice idu jedna po jedna u nizu nego neke ravne i guste. izgleda kao da lepe cetkice za zube na oci. utisak je u najmanju ruku neprijatan jer vecina tih devojaka dobija ovom ujdurmom neki kravlji pogled. jos ako imaju krupnije oci, original krave, majke mi. 

 

jesam ja mator al da me ubijete ne mogu da zamislim da je ovo nekom lepo i/ili segsi. 

 

 

 

:lol: nije lako ovo zamisliti:)) ima li neki vizuelni primer? :D 

 

al cekaj, zar nisu vestacke trepavice hit jos od kardasijanki? a mozda cak i pamele anderson:))? 

 

p.s. doduse, mozda ta severnjacka moda jos nije u potpunosti stigla ovde dole:))

 

 

 

Edited by roksi
Link to comment

cini mi se da lici na ovih par primera dole al bih rekao da su nesto krace i gusce. i ravnije. kazem, kao cetkice za zube. a devojke raznorazne, nije da su bas sve modeli. 

 

doduse, mozda to (kao i sve drugo) u novinama izgleda kolko tolko ok al zakaze u stvarnosti... ko bi ga znao. kakogod, stvarno ne lici ni na sta a debelo je uzelo maha.  

 

Related image

 

Related image

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...