Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

P Ee a na vidikovacu hleb 24 din, i to dobar hleb, nego ja kasno ustao jutros. Jao sinovac a inflacija dva posto, to će sve da pojede ovo u oktobru, a neeekad se to nadoknadjivalo znaš.. 

 

K Ako, i treba, za to su ljudi glasali

Muk, pogled pun mržnje iz sitnih okica i dlazak

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 7.9.2018. at 15:10, kurjak92 said:

P Ee a na vidikovacu hleb 24 din, i to dobar hleb, nego ja kasno ustao jutros. Jao sinovac a inflacija dva posto, to će sve da pojede ovo u oktobru, a neeekad se to nadoknadjivalo znaš.. 

 

K Ako, i treba, za to su ljudi glasali

Muk, pogled pun mržnje iz sitnih okica i dlazak

 

bio ti Mile u radnji? :D

Link to comment
  • 2 months later...
  • 4 months later...

dosta me nervira moda ove sezone sto od zena pravi kafanske stolnjake. i dzampsuts, takodje, do prosle godine poneki tu i tamo, a sad svaka duga haljina za koju se uvatim ima nogavice. pa jebote. 

Link to comment
3 minutes ago, ivy said:

ono sto mene kopka vec godinama je kako se ide u wc u tome tj. kako se iz toga izlazi? 

pakao živi, eto kako

bilo je to moderno i osamdesetih, početkom devedesetih, malo neformalnije varijante... živa se upišaš dok se raskopčaš ili raspertlaš već, a onda ako je wc neki javni i zapišan, obavezno ti deo kreacije upadne u fekalije. 

osim toga ako nije inteligentno skrojeno, uvlači se u dupe dok hodaš, a hoće i da pridavi kad pokušaš da sedneš.

Link to comment

sve u svemu, djampsut pruza dosta zabave, daleko vise od bilo kog konvencionalnog odevnog predmeta, gde se stepen zabavnosti povecava sa svakom popijenom alkoholnom jedinicom, a najvise s pivom :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...