Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Mmmmm prvi mi se svidja. Imam dva komada kombinezona [emoji3] i ne izlazi se njih brzo nikako, a i sto bi [emoji3][emoji16]
A za toalet... tu je vec potrebno malo akrobacija, a i vestina, da se nogavice ne vuku po podu fuuuj, a da se gornji deo skupi i drzi sve to nekako jednom rukom [emoji38][emoji38] jest da je posle izgledam ko da me krava zvakala, ali sad ne moze sve da bude potaman.
Inace komad odece koji lepo stoji,a za lepotu se valja zrtvovati kazu nasi stari ojhhh

Link to comment
3 hours ago, ivy said:

ono sto mene kopka vec godinama je kako se ide u wc u tome tj. kako se iz toga izlazi? 

 

Ima i ovakve odeće koja super izgleda a  u kojoj ne moraš ni ići u WC

 

yIC53M5.jpg

 

 

Link to comment
3 hours ago, slepa živana said:

pakao živi, eto kako

bilo je to moderno i osamdesetih, početkom devedesetih, malo neformalnije varijante... živa se upišaš dok se raskopčaš ili raspertlaš već, a onda ako je wc neki javni i zapišan, obavezno ti deo kreacije upadne u fekalije. 

osim toga ako nije inteligentno skrojeno, uvlači se u dupe dok hodaš, a hoće i da pridavi kad pokušaš da sedneš.

Ako pametnotm izaberes, nema nezeljenih propratnih pojava ni kolaterale...

34 minutes ago, ivy said:

evo kako se npr iz ovog izlazi na brzaka?

Nema potrebe da se izlazi :sleep:

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Zahvaljujuci ovom mudro smisljenom otvoru sa diskretnim dugmetom pozadi...:sleep:

Ono, jeste da se radi o kombinezonskoj varijaciji untrcigeratm, ali tehnika ne poznaje granice...

Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Mmmmm prvi mi se svidja. Imam dva komada kombinezona emoji3.png i ne izlazi se njih brzo nikako, a i sto bi emoji3.pngemoji16.png
A za toalet... tu je vec potrebno malo akrobacija, a i vestina, da se nogavice ne vuku po podu fuuuj, a da se gornji deo skupi i drzi sve to nekako jednom rukom emoji38.pngemoji38.png jest da je posle izgledam ko da me krava zvakala, ali sad ne moze sve da bude potaman.
Inace komad odece koji lepo stoji,a za lepotu se valja zrtvovati kazu nasi stari ojhhh

 

 

 

neka hvala

Link to comment
5 hours ago, namenski said:

 

spacer.png

 

Zahvaljujuci ovom mudro smisljenom otvoru sa diskretnim dugmetom pozadi...:sleep:

 

 

 

ajvi zaboravila da pita a kako skidas gace u ovom dzampsutu kad ga otvoris na dupetu :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...