Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Vi kapirate da nemaju sve zene stopalo za spicaste cipele i da je vrlo bolno nositi ih ako imas ravne prste? Mislim, i muskarci kad smo vec kod toga. 

Nisu ovo najlepse cipele u svijet ali su   daleko od ogavnih, spicaste ce uvek biti broj 1 na mojoj listi uzasa.

Link to comment

Neke izgledaju bas tako da ali ima par modela koji na nozi izgledaju dobro. Stvar ukusa na kraju dana 😉 eno, ima i spicastih na slikama, mene te uzasavaju npr. Nista zenstveno ne vidim na njima.

Link to comment

Baš ima nekoliko koje izgledaju vrlo ženstveno i seksi: mrežaste u bež i crnoj boji, zatim one koje su poput papuča (nemaju kaiš pozadi, opet u crnoj, bež i plavoj boji) i one sa kaišićima koje, uslovno izgledaju konvencionalnije, vidim ih u beloj i posebno lepe u plavoj boji.

 

Bez obzira na model koji mi se ne dopada izvanredna je nijansa plavoljubičaste boje (lavanda?) na tamnoputoj manekenki.

 

 

Edit: Baš su dobre i cipele crvenosmeđe boje skoro u poslednjem redu slika- levo od paradajza!

 

Edited by Ras
Link to comment
16 minutes ago, slepa živana said:

ovakve slične nosi pata, partnerka od paje patka.

ja bi to nosila u svečanim prilikama :lol:

 

 

maj tots igzektli, pata patak su mi superkul, al me mrzelo da tipkam. i ovo sto kaze nera za spice, isto me mrzelo da tipkam :)

 

 

Link to comment
Baš ima nekoliko koje izgledaju vrlo ženstveno i seksi: mrežaste u bež i crnoj boji, zatim one koje su poput papuča (nemaju kaiš pozadi, opet u crnoj, bež i plavoj boji) i one sa kaišićima koje, uslovno izgledaju konvencionalnije, vidim ih u beloj i posebno lepe u plavoj boji.

 

Bez obzira na model koji mi se ne dopada izvanredna je nijansa plavoljubičaste boje (lavanda?) na tamnoputoj manekenki.

 

 

Edit: Baš su dobre i cipele crvenosmeđe boje skoro u poslednjem redu slika- levo od paradajza!

 

 

hail.gif (valjda nisam omasila smajli)

 

Za posvecenost, detalje i zainteresovanost, makar i iz zezanja [emoji5]

 

Link to comment

WTF is diz? (ne, nije obuca za decu, ima i 47). Patike za teletubbiese?

 

0000200882925_01_pz.jpg

 

Doduse ne bih rekao da je trend, prvi put vidim.

Edited by Venom
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...