Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Milica Vučković kaže da tetovaža nije umetnost. [emoji99]
nije ni performans. reko onaj steva. pera. ne znam. al njemu nije ni teatar, samo granitne ploche da se kleshu :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
  • 8 months later...

Skonta moja mala da bi bilo kul da ima kao neki šorc, do kolena, onako malo širi... Recimo, basketanerski šorc... Nešto ovako:

 

NIKE M J JORDAN AIR SHORT

 

Znate da se to ne pravi za žene? Ladno, nigde nisam uspeo da nađem u radnjama sa sportskom opremom... Muški S joj je prevelik (160 visine, daluje smešno) a svi ženski modeli šortseva izgledaju ovako ili kraće (u stvari, većina je kraća)...

 

883733-785_350_350px.webp

Na kraju kupim repliku reprezentativnog dresa u Rodi, za smešne pare, i super joj stoji i ima i ženskih i dečijih brojeva...

 

Zašto se u Srbiju ne uvezi, ako se i pravi ženski modeli basket šorceva? Žene moraju da nose šorceve, da im se ističe sveeee? Nije mi jasno...

 

 

 

Link to comment

Da znaš za sledeći put - ima ovde odličnih stvari, a sniženja su česta - https://www.prodirectbasketball.com/lists/womens-basketball-clothing.aspx?listName=womens-basketball-clothing&pp=32&t=Bottoms

 

Naravno, imaju i patike, majice itd, svu opremu za košarku.

 

Naručivao sam prošle godine na Hrvatsku da bih izbegao domažu carinu i PDV, patike su stigle u Zagreb jako brzo. Nemam pojma preko koga šalju, možda stiže i u Srbiju swiftly ako ide DHL-om.

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

Da znaš za sledeći put - ima ovde odličnih stvari, a sniženja su česta - https://www.prodirectbasketball.com/lists/womens-basketball-clothing.aspx?listName=womens-basketball-clothing&pp=32&t=Bottoms

 

Naravno, imaju i patike, majice itd, svu opremu za košarku.

 

Naručivao sam prošle godine na Hrvatsku da bih izbegao domažu carinu i PDV, patike su stigle u Zagreb jako brzo. Nemam pojma preko koga šalju, možda stiže i u Srbiju swiftly ako ide DHL-om.

Thanx,

 

ovo sam tražio, jbt, kako to nema u Srblaja nigde? Srpkinje ne vole košarku?

 

Mislim, ok, ovaj šorc što sam uzeo je stvarno super, čak je i materijal dobar a cena je smešna, i uzeću joj sutra i beli, pored crvenog, da ima...

 

 

 

 

 

Link to comment

Verovatno se slabo prodaje ženska košarkaška garderoba, pa zbog toga ponuda ne postoji. Nešto slično rade sa signature modelima patika - naručuju malo brojeva, pa ih nemaju u ponudi i sledeće godine, kada bi trebalo da budu na akcijama, već samo menjaju novim modelima. Na primer, prošle godine sam kupio jedne PG3 patike i nedavno hteo još jedne, u drugoj boji, ali ih više nema, a prodaju PG4, ovogodišnji model.

 

 

 

Link to comment

Šorc za košarku ionako treba da izgleda ovako:

 

stockton-dribbles-iso-archive.jpg

 

Ja sam za šalvare još sredinom devedesetih mislio da su prolazni fad, ali iz nekog razloga nikada nisu otišle. U principu, sve što već i dotiče koleno mi je užas, eto to je moj decenijski hejt.

Link to comment
  • 10 months later...

cudnim sam putevima nabasala na profil ljiljane perovic na fejsu i odusevila se fotografijama koje ladno mogu u neku YU fashion enciklopediju. moda kraja sedamdesetih i osamdesetih,  na dlanu.  jugoexport, joksimovic, razni drugi brendovi... bas je interesantno...

https://www.facebook.com/ljiljana.perovic.79

 

 

juuuuu, greskom sam stavila na ovoj topik :D (a ne znam sad gde drugo sad da stavim)

Edited by nezvanova
  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...