Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Ukljucio se na 7 min. do kraja pp-a, Pitt imao 25 - 8!?Na pola je minus 10 .Bilo poredjenje na 6 min. do pauze, Robertson 9p ( 4/5 fg ), a citavi Tar Heels isto 9p ( 4/19 fg ).

 

Link to comment

aj predlozite mi neku dobru tekmu koja je na programu za danas da pogledam.. NBA mi nije interesantan veceras, GSW igra suvise kasno da bih ispratio, a PHX ne bih gledao vs Bostona, pa bih se upoznao malo sa ncaa kosarkom

Link to comment

NC State - Cuse moze biti zanimljiva utakmica pod uslovom da se Warrenu neko prikljuci u napadu NC-a.

 

Wisconsin-Minnesota je jos jedna moja preporuka od ranijih utakmica.

 

Naravno,kasnije imas Duke i Kansas,Creighton-Xavier moze biti isto gotivan mec.

Link to comment

Dobra Zana, curica ko grom.Dok sam gledao, ubijali ih ko zeceve.Bio se prebacio na SJU - Dejton, da vidim sto ce Galovej pociniti ( data trojka za pobedu na 15 sek. do kraja, ali uz prethodno nacinjeni faul da bi se doslo do prostora za sut, samo sto, jelte, taj mu faul nije sviran.Gledao sam ga i za vikend protivu La Salle gde je u prvih 8 min. imao 4/4 za tri, tako da se moze reci da ima ruku - danas preko 30 poena, 6/11 za tri - ali kao se pati u jedan na jedan ).

Link to comment

aj predlozite mi neku dobru tekmu koja je na programu za danas da pogledam.. NBA mi nije interesantan veceras, GSW igra suvise kasno da bih ispratio, a PHX ne bih gledao vs Bostona, pa bih se upoznao malo sa ncaa kosarkom

 

Ako neces kasnih termina meceve, onda nikom nista. :P

Gajim ( laznu ) danu da cu biti oran da u pola pet zajutra gledam Nastica protivu UCLA - a ( http://www.nbadraft.net/players/kyle-anderson, te http://www.nbadraft.net/players/zach-lavine ) i da cu, ujedno, viriti na Nju Meksiko da vidim malo Aleksa Kirka.

Sutra pod obavezno polufinala ACC - a, PItt - Virdzinija ( od 6 popodne, valjda - tu ce biti sveopsteg dranja ) i odmah potom 'Kjuz i Djuk ( makar bi trebalo da dodju i jedni i drugi ).

 

edit:

 

Sad se setih, ko zna, treba pomoc.Vrtim rostere TAr Heels - a, ali ne mogu da nadjem belca pleja, Olbrajt, tako nekako?

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

unc - pitt, kakav uzas od utakmice. odvalio ih je pitt i onda su se na kraju usrali, nisu mogli da prenesu loptu na presing unc-a. doduse, mislim da pobeda nje dolazila u pitanje. broj faulova i slobodnih bacanja kao najgore utakmice aba lige. mada cak i pored duge penal zavrsnice nisu uspeli da prismrde dostignucima jadranse lige. talib zanna je izdominirao, najzasluzniji za pobedu pitta, imao je 21 skok.

Link to comment

ja se izvinjavam na smaranju, ali, da li gledate preko firstrowa ili imate neki bolji link za streamove?

trenutno pratim winsconsin vs minnesota i stream nije bas najbolji

mogu da izdrzim i da gledam, ali cisto da pitam ima li nekih linkova sa boljim kvalitetom slike?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...