Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

3 hours ago, Frank Pembleton said:

https://rs.n1info.com/region/vladika-jovan-se-spustio-padobran-u-manastir-djurdjevi-stupovi/

Vladika pakračko-slavonski Jovan Ćulibrk spustio se padobranom u manastir Đurđevi stupovi, gde će sutra biti ustoličen vladika budimljansko-nikšićki Metodije.







... Shiit has hit the fan
 

trazio sam emotikon koji ostavlja bez teksta. nema medju onih 5 glavnih.

ima u editoru onaj covek/sportista neki/ sto se cudi iskolacenih ociju ali ne znam za sta se on koriristi pa da ne izazovem neko sportsko sranje.

 

 

neka ostane ovako pisano

 

' FOTO JE OSTAO BEZ TEKSTA NA VELJIN POST O VLADIKI KOJI JE DOLETEO PADOBRANOM '

 

boze me sacuvaj i sakloni?!?!?

 

 

Link to comment

ovo onaj sto je premlatio onu zenu nedavno?

 

super tip.

 

@pbg12345 hilandar? moze podmornicom a moze i da ronja.

 

pa u bond maniru da skine ronilacko odelo a ispod mantija.

 

il jos bolje purpurna aljina za svecane prilike sa svim propratnim nakitom. e, to bi bio nastup!

Edited by adam
  • Haha 3
Link to comment

Kod nas je zastupljeno primitivno shvatanje monaštva i svešteničkog poziva, nije ovo srednji vek i vreme konjskih zaprega. Normalno je da među njima ima ljudi koji znaju da voze avione, podmornice, da skaču padobranom, da poseduju razne diplome i sertifikate, koji su imali uspešne karijere pre nego što su postali sveštena lica. Ja znam jednog sveštenika koji je bio profesionalni pilot. 

Bespotrebno sablažnjavanje...da ne kažem sviranje qrtzu

Edited by slow
  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, slow said:

Kod nas je zastupljeno primitivno shvatanje monaštva i svešteničkog poziva, nije ovo srednji vek i vreme konjskih zaprega. Normalno je da među njima ima ljudi koji znaju da voze avione, podmornice, da skaču padobranom, da poseduju razne diplome i sertifikate, koji su imali uspešne karijere pre nego što su postali sveštena lica. Ja znam jednog sveštenika koji je bio profesionalni pilot. 

Bespotrebno sablažnjavanje...da ne kažem sviranje qrtzu

da, da, sigurno...

 

vladika moze da se bavi padobranstvom u svoje slobodno vreme a ne da se kurci kad kurcenju mesto nije i od ozbiljnog crkvenog obreda pravi komediju. pa jebote, vi vernici bi prvi trebali da ga iznabadate za ovo. on ladno ripa s padobranom u manastirsko dvoriste na ustolicenje novog vladike. k0omedija!

 

doduse, mozda bi i taj tvoj prijatelj pilot mogao da nabavi bar neku polovnu cesnu pa da njom slece u crkveno dvoriste na nedeljnu sluzbu. da, sve ugledajuci se na vladiku, i on malo poradi na tome da se promeni narodno primitivno shvatanje svestenickog poziva.

 

a sad imamo i ubermodernog patrijarha. nije ni mator, mozda bi i on trebao da odradi neki kurs letenja, ronjenja, pentranja i statijaznamstajos.... pa da nas primitivce svojim pojavljivanjima uvede u 21vi vek.

Link to comment

shvatam ja da je mnogo njih imalo profesije pre nego su se zamonasili, ali skakanje padobranom iz ispravnog aviona je cisto zadovoljstvo. nije tjelovezba. to nije u skladu sa monaskim zivotom. ne skace on da bi odrzavao zdravlje vec da bi zadovoljio sebe. ima tu i gordosti pomalo. da je uskocio u cetinjski manastir pa da kazemo da je iskoristio svoje vestine u crkvene svrhe, pa ajde. ovako...

  • +1 1
Link to comment

Ovo je baš cirkus, realno više se priča o tome nego o pravom razlogu sastajanja, koje su takođe podigli na nivo cirkusa u prethodnom periodu

A kapiram da što se troškova tiče da su to čuveni "prijatelji" isfinansirali

 

Link to comment
58 minutes ago, foto said:

shvatam ja da je mnogo njih imalo profesije pre nego su se zamonasili, ali skakanje padobranom iz ispravnog aviona je cisto zadovoljstvo. nije tjelovezba. to nije u skladu sa monaskim zivotom. ne skace on da bi odrzavao zdravlje vec da bi zadovoljio sebe. ima tu i gordosti pomalo. da je uskocio u cetinjski manastir pa da kazemo da je iskoristio svoje vestine u crkvene svrhe, pa ajde. ovako...

jbt lik ladno prica kako skokne do londona da pogleda koncert, o cemu pricamo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...