Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

Verovatno ce studenti biti kao i do sad - radnim danima u terminima za gradjanstvo (nisam sigurna da li samo zatvorenim bazen ili i balon, pretpostavljam da oba ulaze u tu kategoriju), ali najbolje da ih ipak okrenes (3240901)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Da preselim razgovor sa love topica ovamo i obradujem darling :). Isao sam da se upisem za neke rekreativne sportove i posto su neki koje sam hteo vec bili puni, slucajno vidim da je plivanje slobodno. Nije kurs plivanja, nego "poboljsanje tehnike". Izlozio sam im svoju situaciju i rekose mi da dodjem sledeci cetvrtak, pa ce da me prime ako nisam bas toliki davljenik.

Link to comment
okej, fanfare i konfete:Tasmajdan, balon, sezona 2012/13samo utorak i cetvrtak0630-0830 (400din)1830-2030 (300din)
Zaboravila sam da ispravim ovo, zena na telefonu mi je tad pogresno rekla sto se i dalo pretpostaviti,dakle utorkom i cetvrtkom popodnevno je od 18 do 20h, kao sto je bilo i prethodne sezoneJos uvek nema neke guzve u tom terminu, bas je milina plivati. Jedino mi se cini da je bazen znacajno hladniji od njihove procene, ali za plivanje to svakako nije bitno.
Link to comment
  • 1 month later...

Ide li neko redovno na 25.maj, nisam bila na njemu od marta/aprila pa me zanima- da li je i dalje uredan kao sto je bio na pocetku? (= rade tusevi, toaleti i svlacionice cisti)- ima li guzve u popodnevnim i vecernjim terminima?

Link to comment
Ide li neko redovno na 25.maj, nisam bila na njemu od marta/aprila pa me zanima- da li je i dalje uredan kao sto je bio na pocetku? (= rade tusevi, toaleti i svlacionice cisti)- ima li guzve u popodnevnim i vecernjim terminima?
u večernjem terminu nisam bio ali za onaj od 15h nema velike gužve. otprilike ćeš svoju traku deliti sa još jednim plivačem. higijena i tuševi sasvim ok, u toalet nisam zalazio.
Link to comment
u večernjem terminu nisam bio ali za onaj od 15h nema velike gužve. otprilike ćeš svoju traku deliti sa još jednim plivačem. higijena i tuševi sasvim ok, u toalet nisam zalazio.
Sad sam se vratila sa plivanja, bas kako si napisao - nije neka guzva, bilo nas je mislim cetvoro u traci a u ostalim mozda i manje, nisam posle gledala kako je u onom "opstem" delu.Jedino sto nisam navikla na plivanje po trakama gde se zapravo ide "u krug" i kad plivam duzinu prsno sporija sam od muske ekipe, mislila sam da ce mi neko prici i reci da se sklonim odatle :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sličan termin na 25. maju je koštao 300 din.Sada htedoh da vidim piše li cena i vreme termina na 25. maju, ali dobih ovo:

Zbog ne poštovanja dogovora, sajt Sportskog centra Milan Gale Muškatirović je van funkcije
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

I ja sam pre dve godine išao na noćne termine na 25. maju. Tada mi je bilo nekako super da odem, isplivam i posle na spavanje. Međutim, sada me nešto baš mrzi da idem tada. Najviše mi odgovara termin odmah posle posla, a kako mi je posao blizu Taša tamo i najčešće idem.Verovatno ću probati sa nekim terminom u 16h.

Link to comment
11 april, 2x nedeljno. Meni je najbolji termin vikendom od 21-23. Karta 300 din, 12 termina 2500 din, navodno mora da se iskoriste termini za mesec dana.
jel gužva u tom terminu?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...