Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

1 hour ago, mustang said:

Mislim da sam tebi rekla, masina za veslanje je opasna. Ginu ti ledja, kolena. Imam porodicne prijatelje, olimpijce veslace....nema sta im ne fali danas.od terapije do terapije idu. 

Sve ostalo sto imas u sobi, mozes konana da napravis od sebe

 

pa nije do trenazera problem, vec od kolicine treninga.

  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, mustang said:

 

I ja čekam da se oporavim od jet lega, valjda cu krenuti na krav maga od sledece nedelje. Nedostaje mi a frka mi da se ne povredim, imam manijaka od ucitelja.  A kicma donji deo me jebe, dal sam sjebala neki nerv na spavanju, pojma nemam, moram ozbiljno jogom da se bavim. Ne znam samo kako  sve to mislim da postignem i da odrzim kilazu (najveci problem). 

 

ako ti je taj bol u ledjima hronican, moze da bude od gluteusa. 

 

kod mene je tako bilo, cak sam mislio da imam diskus hernije ili sjeban zivac, godinama trajalo on and off, i na kraju resio jednom vezbom.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Djuro said:

noge "kao izvajane" od elipticala?

good luck with that!

 

U 43 godine mi izvajane noge stoje na listi prioriteta odmah iznad kupovine polovnog 12godina starog SL 500.Treba mi nesto za kardio a da nije trcanje.Mada ce Thai boks biti dobar kardio,zavisi samo koliko puta nedeljno cu stizati zbog posla.Sto se snage tice ako sa 83 kg opusteno uradim pistol squat ,zadovoljan sam.

Meni te probleme donjih ledja vecinom kettlebell resio.Swing i cucanj goblet su mi vise pomogli od klasicnog barbell 

Edited by askeladden
Link to comment
47 minutes ago, nenad said:

 

ako ti je taj bol u ledjima hronican, moze da bude od gluteusa. 

 

kod mene je tako bilo, cak sam mislio da imam diskus hernije ili sjeban zivac, godinama trajalo on and off, i na kraju resio jednom vezbom.

 

 

Koja vezba?

 

 

31 minutes ago, Djuro said:

noge "kao izvajane" od elipticala?

good luck with that!

 

 

Da li treba da ti fotkam ljude na njoj? Profesionalni modeli i onlyfans ekipa. 

 

17 minutes ago, askeladden said:

U 43 godine mi izvajane noge stoje na listi prioriteta odmah iznad kupovine polovnog 12godina starog SL 500.Treba mi nesto za kardio a da nije trcanje.Mada ce Thai boks biti dobar kardio,zavisi samo koliko puta nedeljno cu stizati zbog posla.Sto se snage tice ako sa 83 kg opusteno uradim pistol squat ,zadovoljan sam.

Meni te probleme donjih ledja vecinom kettlebell resio.Swing i cucanj goblet su mi vise pomogli od klasicnog barbell 

 

Mozda krenem sa kettlebell, al kakva sam, meni ce to da odleti na ogledala okolo :D

  • Haha 1
Link to comment

@mustang

 

ne moras mi fotkati, 100% im noge nisu izvajane od eliptikala. Uostalom, pitaj ih. Kladim se da rade i tegove i/ili trcanje.

ili provode vise od +7 sati nedeljno na eliptikalu, godinama, sto bas i nije najmudrije i najefikasnije utroseno vreme.
 

Btw, da bi bilo koja aerobna aktivnost dala rezultate (u slucaju mrsavljenja i/ili “definicije” misica), mora se upraznjavati duuuuugooo. U suprotnom, rezultata biti nece.

Link to comment
12 minutes ago, Djuro said:

@mustang

 

Btw, da bi bilo koja aerobna aktivnost dala rezultate (u slucaju mrsavljenja i/ili “definicije” misica), mora se upraznjavati duuuuugooo. U suprotnom, rezultata biti nece.

 

 

Apsolutno se ne slazem sa tobom. Svako telo ima svoj potencijal. Onaj ko se iole bavio nekim sportom, rekreativno, kao mali, daleko lakse i brze dobija na definiciji.  O ishrani da ne pricam... 

 

Rekla bih prvo zdrava ishrana a onda vezba/rekreacija je kljuc za definiciju.  

 

U ovu pricu ne ubacujem sebe jer sam sklona misicima bez da qrcem mrdnem. Metabolizam mi je toliko brz da mi je i majka zaprescena koliko pojedem dnevno a mrsava sam tj. normalna sam po meni. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, mustang said:

 

 

Koja vezba?

 

 

 

Da li treba da ti fotkam ljude na njoj? Profesionalni modeli i onlyfans ekipa. 

 

 

Mozda krenem sa kettlebell, al kakva sam, meni ce to da odleti na ogledala okolo :D

 

ova sa podizanjem noge i drzanjem u ekstenziji oko 5:00 pocinje. u pocetku sam radio sve vezbe sa ovog videa, ali posle skapirao da ova najvise pomaze.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, nenad said:

 

ova sa podizanjem noge i drzanjem u ekstenziji oko 5:00 pocinje. u pocetku sam radio sve vezbe sa ovog videa, ali posle skapirao da ova najvise pomaze.

 

 

 

 

Hvala! Sacuvala. 

Link to comment
16 minutes ago, nenad said:

 

ova sa podizanjem noge i drzanjem u ekstenziji oko 5:00 pocinje. u pocetku sam radio sve vezbe sa ovog videa, ali posle skapirao da ova najvise pomaze.

 

 

A brate ovaj komplikator.Nabi palac u tu posebnu tacku,ispravi nogu 22,5 cm pod uglom od 43 stepena nikako vise a ni manje.Koristio lazne tegove,saveti o ishrani sacuvaj se Boze .Ovako osusen bez potkoznog tkiva,i verovatno tj.99%na mandzi  i 300 400gr ugljenih hidrata dnevno je sve samo ne zdravo.Ljudi vole to sto komplikovanije to bolje, starac na planini fazon.On je fizioterapeut mislim i tu su mu ok saveti.Da fizioterapeut,sad pogledao.

Edited by askeladden
Link to comment
15 minutes ago, askeladden said:

A brate ovaj komplikator.Nabi palac u tu posebnu tacku,ispravi nogu 22,5 cm pod uglom od 43 stepena nikako vise a ni manje.Koristio lazne tegove,saveti o ishrani sacuvaj se Boze .Ovako osusen bez potkoznog tkiva,i verovatno tj.99%na mandzi  i 300 400gr ugljenih hidrata dnevno je sve samo ne zdravo.Ljudi vole to sto komplikovanije to bolje, starac na planini fazon.On je fizioterapeut mislim i tu su mu ok saveti.Da fizioterapeut,sad pogledao.

 

nemam pojma, nisam upoznat sa likom i delom. znam samo da su mene godinama bolela ledja i da je to prestalo nakon ove jedne vezbe, a nije da nisam pokusavao i razne druge stvari.

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

 

 

Apsolutno se ne slazem sa tobom. Svako telo ima svoj potencijal. Onaj ko se iole bavio nekim sportom, rekreativno, kao mali, daleko lakse i brze dobija na definiciji.  O ishrani da ne pricam... 

 

Rekla bih prvo zdrava ishrana a onda vezba/rekreacija je kljuc za definiciju.  

 

U ovu pricu ne ubacujem sebe jer sam sklona misicima bez da qrcem mrdnem. Metabolizam mi je toliko brz da mi je i majka zaprescena koliko pojedem dnevno a mrsava sam tj. normalna sam po meni. 

 

 

Sa cim se ne slazes? Apsolutno nista nisi pobila od onoga sto sam napisao, vec pises nesto sasvim deseto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...