Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

2 hours ago, Zli Gli said:

Kako se resiti tih losih stvari u ishrani? Tipa hleb, lose masnoce i jebeni slatkisi. Ja to cak i ne kupujem ali keva donosi, ili kupi ili joj daju zene musterije u frizerskom salonu i onda otvori npr. cokoladu i uzme dve kockice i ostavi negde tako... i ja naravno u prolazu sabijem ostatak. Molio je milion puta da ne donosi, kaze dobro i ne vredi. Gaziranih sokova sam se lako resio, alkohola isto, kocke malo teze ali eto konacno i to, i sve na nagli presek ali mlecni proizvodi i slatkisi su jebeni pakao, kao neka zavisnost.

Sto je najjace, ne gojim se od toga ali sam mlitaviji nego sto volim da budem, ranije kao mladji je prolazilo uz dosta aktivnosti a sad jok, primetim bas tu masnocu viska.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Ne znam šta da ti kažem brt, ako je u kući slatko ja ga moram pojesti.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Ма ја буквално у животу нисам крочио у теретану нити генерално планирам тако да ово није баш нека тема за мене.

 

Некад ме пукне да радим склекове чисто да не будем оно баш прекилави лик и можда се једном и истрипујем па почнем напољу да вежбам мало, али теретане, тегови и то баш нисам неки фан.

Link to comment

Možes i bez tegova odlične treninge snage da uradiš. Preporučujem da probaš neki body weight program ako nećeš tegove, mnogo se dobro čovek oseća, funkcionalnost i izgled su bonus.

Link to comment
Ne znam šta da ti kažem brt, ako je u kući slatko ja ga moram pojesti.
Pa to, ista prica. Keva me minira da postanem mister univerzum u bodi klasik kategoriji, podmece mi slatko i razne splacine.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Ja jedva cekam mart (polovinu meseca verovatno), da se aktiviram oko poljoprivrednih poslova (plus planske setnje do sela, 6 km ukupno). Cigarete sam ostavio odavno, alkohol retko konzumiram, no gazirane sokove i slatkise tovarim masovno. Previse sam lenj da ozbiljnije vezbam kod kuce, dok imam averziju prema nekoj masovnijoj varijanti, u vidu teretane (bukvalno nikada nisam bio u istoj). Trenutno sam na oko 90 kilograma, mada bi optimalno bilo bar desetak manje. Jedina korist od ovog glupog omicrona je sto vec 2 nedelje ne konzumiram gazirane sokove (cini mi se da cu to prekinuti danas).

Link to comment

Nasa nacija i jeste debela, sokovi i slatkisi u kesicama ziv otrov. O ukusu da ne pričam. Svako je 10kg tezi. 

 

Cedite voce ili makar par kapi iscedjenog limuna u vodu.  Milina

 

Posle se cudimo sto smo bolesni...

 

Secer i procesovana hrana najgori neprijatelj

  • +1 2
Link to comment

Ja imam sobu za trening u stanu.Masina za veslanje,stalak za zgibove i propadanje,kettlebell i nesto rucnih tegova pescanih vreca i elasticnih traka.Jos par kettlebell da kupim i to je to.Imam i za yogu ,samo da se nakanim.Malo nedostaje izbor tezina,pogotovo sto nemam sipku,ali sklekovi sa otezanim prslukom su ok zamena.Zgibovi su mi otkrovenje.Dodajem po jednu seriju na tri nedelje.Pa cu posle polako da dodajem ponavljanja dok ne dodjem do 5x10 lagano,onda ce prsluk sa otezanjem i Aj opet .

Link to comment

Mislim da sam tebi rekla, masina za veslanje je opasna. Ginu ti ledja, kolena. Imam porodicne prijatelje, olimpijce veslace....nema sta im ne fali danas.od terapije do terapije idu. 

Sve ostalo sto imas u sobi, mozes konana da napravis od sebe

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, mustang said:

Mislim da sam tebi rekla, masina za veslanje je opasna. Ginu ti ledja, kolena. Imam porodicne prijatelje, olimpijce veslace....nema sta im ne fali danas.od terapije do terapije idu. 

Sve ostalo sto imas u sobi, mozes konana da napravis od sebe

Izgleda da je tako.Videcu da zamenim za elipsasti trenazer

Link to comment

A odlicno je to ko je disciplinovan. Noge kao izvajane ima da budu. 

 

 

Imam to u teretani u zgradi, nisam jednom usla a stalno vidjam ljude na njoj kako rade. Najvise na njoj. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment
2 minutes ago, mustang said:

A odlicno je to ko je disciplinovan. Noge kao izvajane ima da budu. 

 

 

Imam to u teretani u zgradi, nisam jednom usla a stalno vidjam ljude na njoj kako rade. Najvise na njoj. 

 

 

Lakse nego trcanje pogotovo za one koje to mrzi.Sledece nedelje krecem ponovo sa borilackim sve dok ne pazarim Covid i InsAllah da se oporavim pa nanovo.

Link to comment
2 minutes ago, askeladden said:

Lakse nego trcanje pogotovo za one koje to mrzi.Sledece nedelje krecem ponovo sa borilackim sve dok ne pazarim Covid i InsAllah da se oporavim pa nanovo.

 

I ja čekam da se oporavim od jet lega, valjda cu krenuti na krav maga od sledece nedelje. Nedostaje mi a frka mi da se ne povredim, imam manijaka od ucitelja.  A kicma donji deo me jebe, dal sam sjebala neki nerv na spavanju, pojma nemam, moram ozbiljno jogom da se bavim. Ne znam samo kako  sve to mislim da postignem i da odrzim kilazu (najveci problem). 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...