Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Мислим да ми патике не дају довољну потпору тетивама. Те моје патике су ваљда марке као они телефони Моћини и исто су дивно лаке али изгледа да не раде посао. Што је најгоре, већ годину дана имам неку избочину изнад пете а испод тетиве која боли као ђаво кад се мало јаче додирне. Буквално као чворуга. Срећом то се не догађа често...
Sta ti imas protiv mojih telefona! :mad:
Salu na stranu to sto si opisao mi deluje kao okostavanje koje se javlja na peti i onda se tetiva tare o njega i dolazi do upale. To je hronican problem koji se resava jedino operativnim zahvatom i cest je kod profesionalnih sportista. Moj brat je to operisao na obe noge.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
2 minutes ago, Moća said:

Sta ti imas protiv mojih telefona! :mad:
Salu na stranu to sto si opisao mi deluje kao okostavanje koje se javlja na peti i onda se tetiva tare o njega i dolazi do upale. To je hronican problem koji se resava jedino operativnim zahvatom i cest je kod profesionalnih sportista. Moj brat je to operisao na obe noge.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Хм. Вероватно томе доприноси и чињеница да имам тешке и густе кости...

 

Е јбг. А ја купио патике нове. Нисам на крају нашао ове које сам хтео јер нема броја. Купио сам неки Асискс гел за 6,6 хиљада. Испоставља се да морам да носим број48 њихове моделе.

Link to comment

dakle skupa mi livena girja. 16kg = 50e. 

 

znaš kolko treba da mlatim da otplatim ulog. 

a plastične mi opet ne ulivaju poverenje. zapravo mi je strah da su punjene onim nekim kuglicama i da su kao zvečka dok se radi. mada joj je plastičnost prednost glede parketa i dece. 

 

eni sdžeščns?

 

ponestalo mi opravdanja za sveopšti diklajn psihofizički. 

 

Link to comment
11 minutes ago, nisam ja said:

dakle skupa mi livena girja. 16kg = 50e. 

 

znaš kolko treba da mlatim da otplatim ulog. 

a plastične mi opet ne ulivaju poverenje. zapravo mi je strah da su punjene onim nekim kuglicama i da su kao zvečka dok se radi. mada joj je plastičnost prednost glede parketa i dece. 

 

eni sdžeščns?

 

ponestalo mi opravdanja za sveopšti diklajn psihofizički. 

 

Vreca za vezbanje.Kosta dosta manje,kupis dzak cementa pa punis koliko hoces.

NOK 127.86  36%OFF | Weight Bags Weightlifting Sandbag Heavy   Sand Bag MMA Boxing  Military Power Training Body Shaper Fitness Equipment
https://a.aliexpress.com/_mKOahbj

Edited by askeladden
Link to comment

bojim se da bih završio u džaku za smeće il sa cementiranim cipelicama za neples kad bih uneo džak cementa u stan. 

 

girja je ok. mož da bude držač za papir u međuvremenu. 

Link to comment

Obican komplet rucnih tegova i ko Bog.Ja ih koristim u programima gde pola sata Hiit ili obican kruzni trening za snagu.Imas na youcubu koliko hoces.Tegovi u BG,Capriolo,ma svuda.

Link to comment
38 minutes ago, zorglub said:

Ah, pa video sam i ja sajt, ali ne kupujem ništa dok ne opipam. Made in Serbia, hmmm - u kojoj železari?

kakav si, i nakovanj bi pokvario 😂

nemam odgovore. ja sam zadovoljan kupovinom mekanog. adekvatno za stan. ima neko meko dno, ne guli parket i sl. 

8 minutes ago, ToniAdams said:

kolko je tesko usavrsiti pokret? kupio bih al se bojim da se ne samoupropastim.

misliš na swing? šta ja znam, važno da imaš ravna leđa. nije mi pokret nov. doduše prvi put radim jednoručno. ima gomila vežbi. ja sam za sad nekoliko isprobao. ne zauzima mesto i kad naletiš na njega uradiš jednu seriju nećeg. to mi je koncept. 

Link to comment
3 hours ago, ToniAdams said:

kolko je tesko usavrsiti pokret? kupio bih al se bojim da se ne samoupropastim.

Imam kolegu,krut kao motka,inace vrlo fit,trcao maraton,home gym sa sve reckom u garazi.20kg kettlebell i prvo je bilo,ah uradio danas 200zamaha.Sledeca smena uradio 100,nakon toga ga zabolela krsta.Trebalo mu je oko dve nedelje i da smanji przenje i ocekivanja.Sad ide bolje.Inace su swingovi i DL komplementarni i videces napredak u DL nakon vezbanja sa girjama.Samo girja nikad ispod kolena i da vuces gornjim delom tela i sve ide ok.Takodje zamah gore i koliko teg ode gore,otisao je.Nemoj one fore do plafona.Zacrtaj seriju od recimo 20 swingova,pa se konc.na tehniku.A da li ce djule da ide do struka ili do nosa,nije vazno.Nadam se da je pomoglo.Uglavnom mnogo manje ledjobolje imam od kada se bakcem sa girjama.

E da,isto kao i sa DL.Imas maksimum,a imas i neku trening tezinu za lepo vezbanje tehnike.16 kg kao lepa za pocetak..pa na dalje.Ja ovako kilav i sredovecan opusteno swingujem 28 kg,ali najbolje volim 20,24.A tek sam sada piuzdan u sebe da jednorucno swingujem 16 bez da se ne uvrcem ko pocetnik na mesalici.

Edited by askeladden
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...