Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Zato sto je pravilo promenjeno skoro i izgleda da nije svaki imigracioni sluzbenik upoznat sa time.

 

Aha. A ako nije glupo pitanje, zašto ne ideš sa UK pasošem?

Link to comment

Ok, teska sam lencuga i nista jos nisam uradio

 

Treba mi pomoc. Sta mi sve od dokumentacije sa posla treba? Radna knjizica, nesto o poziciji na kojoj radim, iznos plate,...

 

Iz banke? Izvod o stanju na tekucem? Imam dinara dosta, al mi devizni prazan. Glupo mi sad da kupujem evre, pa da ih uplacujem jer put finansiram od sledece plate. Jel moze promet po tekucem u poslednjih x meseci?

 

Sve to moram da prevedem... Gde? Nikad nista nisam prevodio. Na sajtu pise da ne mora biti ovlasteni prevodilac, samo ugledna licnost (sta god im to znacilo)

 

Na sajtu sam popunio onaj formular, stavio adresu nekog hostela. Slike imam, pasos...

 

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pa predao sam. Sad cekam odgovor. Nisam optimista da cu ga dobiti na vreme. Ako viza ipak stigne, sa zakasnjenjem, uzecu verovatno novu kartu za jun. Ako ne stigne... :isuse:

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment
  • 2 weeks later...

Možeš, ja sam sad tako putovao iz Francuske u Srbiju, iz Srbije u Grčku pa nazad, sa hrvatskim pasošem. Šanse da te pitaju za boravak su 5%.

jednom sam usla sa americkim isprozivala me je sluzbenica najstrasnije. nisam mogla da nadjem srpski bio je negde u rancu a americki drzim u zadnjem dzepu od farmerki. od tada se ne odvajam od crvenog. krenula je i ona sa boravkom ali kada sam krenula da vadim sve iz ranca odustala je.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...