Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

sta mislite ko je danielova zena? mislim, sigurno je koliko-toliko bitna ili makar zanimljiva, s obzirom da joj nijednom nisu prikazali lice. mozda dzekova bivsa?

Link to comment
Meni je najinteresantniji detalj bio ghostbuster, njegovo prisutstvo praktično potvrđuje neke ideje o tome ko je Smokey Monster - konglomerat duhova umrlih na ostrvu, ili nešto u tom stilu.
Nisam siguran da njegovo prisustvo ista potvrdjuje...
Link to comment

postoji i teorija da je sapat povezan sa smokijem, i da ga cini razgovor sto zivih sto mrtvih ljudi (moze da se nadje transkript na lostediji)bila bih zadovoljnija rjesenjem u stilu solarisa nego staromodnim duhovima, premda tu mozda i nema narocite razlike

Edited by morgana
Link to comment

interesantne stvari nas ocekuju u osmoj sezoni Losta! na ostrvu ce survivals iz 815 pronaci radioaktivne ostatke Krokodila koji su originalno iz Nila. kroz sezonu cemo kroz flashbackove videti o zivotu tih krokodila pre nego su dosli na ostrvo a u poslednjoj epizodi ce se kao najavu za devetu sezonu razotkriti kako su oni zapravo postali radioaktivni i kakve veze Jackova prababa ima sa time... Jackova prababa ce postati centralni deo u devetoj sezoni i njen zivot ce nas jos malo pribliziti otkrivanju tajne o tome ko je/sta je Smokey!!! zaista uzbudljivo! cant wait for Jacks grandma to appear :Hail:

Link to comment

a da pretpostavimo da "spasioci" rade za Darmu (ne znajuci za to) i da su došli da nađu Bena, iz jednog prostog razloga - pobio je preko 40 ljudi Tako jednostavno ...E sad, što baš njih četvoro a ne neki komandosi ...I da, kako se "stvarno" zove onaj crnac (Hugu se predstavio kao Matthew Abbadon) što je ugovarao sa Naomi da ide sa ono 4-voro da traže Bena i da li će biti i njegov flešbek?

Link to comment

drznici, ubijate topik <_< ona scena kad faradej place strasno podsjeca na lincove filmove: u inland empire place zenska u hotelu (doima se da ne zna zasto place, gleda nesto na tv-u (da li lynchove the rabbits?)), u mulholland dr. place camillaovo je, naravno, referenca radi referencebrod black rock je pripadao hansovom dedi, ne? interesantno je da je (pra)deda -predpostavljamo - kosti ostavio na ostrvu. kako je unuk saznao njegovu okaciju? na paranormalan nacin ili putem konvencionalne komunikacije?svjetlost koja pada pod cudnim uglom (kako kaze faradej) - jel moze da ima veze sa aurorom australis?

Link to comment
svjetlost koja pada pod cudnim uglom (kako kaze faradej) - jel moze da ima veze sa aurorom australis?
i meni je ovo bilo interesantno.../osećajni/ fizičar koji je primetio da "svetlost cudno pada" na ostrvu ...to mora da je od neke vaznosti. Možda čak i više od ko mu je "žena/sestra/kućepazitelj"
Link to comment

A kako su elegantno ubacili cinjenicu da Volta (tj. glumca) drma pubertet i da raste iz sezone u sezonu? Kao Loku se ukazao...ali veci nego obicno :lol: Epizoda dobra, ali mi je ubacivanje novih likova bilo malo preterano... ali dobro, oni ce biti jedna od glavnih tema ove sezone. Tip koji glumi onog "ghostbustera" je neuverljiv, ostali imaju potencijala ^_^

Link to comment

nesto mislim, kakve dugove je naomi (sa ekipom) dosla da naplati? ben je zanima, ok, ali osveta mi ne izgleda kao logican motiv. vjerovatno je dosla po nesto konkretno, informaciju o nekom davno zapocetom eksperimentu ili nesto sl. mozemo da predpostavimo da je njen poslodavac darma ili vidmor, u svakom slucaju informacije sa ostrva cure u spoljni svijet. kako? zbun. dezmond - lokator nije nelogicno, ali zasto je dosla bas sad? koliko vremena je proslo od kad je penina ekipa locirala ono sto je locirala (ostrvo/magnetnu anomaliju/radio poruku ili sta vec)?uostalom, mozda naomi trazi black rockteorijski je moguce da su fb zapravo ff, premda to nije vjerovatno rjesenje

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...