Jump to content
IGNORED

Kina


Kudravi Gaucos

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

sutra parada. ima par interesantnih restrikcija 

 

ja se morao prijaviti upravi zgrade da cu dolaziti u ofis 3-5 sept. inace me nece pustiti da radim, stvaram  :cry:

 

Jesi li primetio da je vazduh bolji?

 

Meni je najinteresantnija poslednja, very PC

 

Birds Removed from City Center

 
Beijing has removed urban birds from the city in preparation for the celebrations. The birds were forced away from the city by trained falcons, bird-hunting dogs, and tearing down nests. Birds were expelled from the city for reasons of homeland defense and national security.
 
Beijing was worried that the birds were a threat to the lives of the pilots performing in the air show. The birds were not hunted, but had the “choice,” to settle elsewhere. Beijing empathized that the ecological impact will be minimized as much as possible.

 

 
Golubovi su imali izbor :D
 
I na dnu, sta je poenta ovih ikonica, pogotovo ovo jaje na oko?
 
XeESrK8.png
Link to comment

vazduh se poboljsava u pekingu dugorocno gledano. nista drasticno, ali makar je krenulo na bolje. zbog parade vec par nedelja imamo cist vazduh, poiskljucivali su oni mnoge fabrike pre desetak dana cini mi se. 

 

ne znam za ikonice sta predstavljaju. klikni ako smes  :lolol:

Link to comment

ne znam gde da pisem neke interesantne crtice iz kine kaa nemaju veze za kulinarijom, pa ih stavljam ovde. 

 

danas sam dobio fotografiju direktora R&D jedne kineske kompanije. nije mi poslao direktno, vec su mi je prosledili preko moje koleginice. koleginica je zamoljena da mi pokaze fotografiju gospodina i prokomentarise da je to momenat kada on pise posvetu u knijzi koju ce kasnije poslati postom  :wub:

Link to comment
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Ja njihovu godinu docekah u Hong Kongu, ali je sve bilo puno, cak su i radnje radile sve vreme. Posle smo skoknuli na Filipine. A tamo deda mraz i irvasi na plus tries. Koma su. Pikaju na svakom koraku basket, sad sto ne dobacuju do kosa, koga briga...

Link to comment
  • 2 weeks later...

U kom period godine je najbolje ići u Hong Kong? Kakav je maj? Imam opciju da odem u maju ili da cekam leto, pa ne znam šta da radim.

Vidim da ima gomila plaža oko HK. Jel izvodljivo ići iz grada na te plaže ili je previse komplikovano?

Link to comment

U kom period godine je najbolje ići u Hong Kong? Kakav je maj? Imam opciju da odem u maju ili da cekam leto, pa ne znam šta da radim.

 

Prenosim utiske mog momka: kaze da ne ides u toku leta, jer je jako toplo, vlazno i svugde cure klime. Preporucuje maj, ili ako bi jesen, onda septembar, oktobar.

 

Za plaze ne zna jer nikad nije isao, ali ako vidis da ima metro stanica u blizini, onda je vrlo lako otici, dok je sa autobusima vec malo druga prica.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...