Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

želim da se igram sa ppp devojčicama, ali neću biti pri kompu od sutra, pa narednih sedam dana. žao mi je da vas usporavam. 

 

odlučite šta ćete sa mnom. :(

Link to comment

Group: Parapsihopatologija™

Team ID: 4

Password: duno

 

gay stop!

 

Ja upao, kaze da sam otvorio maksimalnih 5 kesica dnevno i da sledecu mogu tek sutra, iako ih zbog kodova imam 20ak  :mellow:

Link to comment

Da li je realno da mogu odmah da iskoristim svih 50 kodova :lol:

 

edit: nije, tu su kesice al ne da govnar da ih otvorim do sutra.

Edited by Feindouno
Link to comment

želim da se igram sa ppp devojčicama, ali neću biti pri kompu od sutra, pa narednih sedam dana. žao mi je da vas usporavam. 

 

odlučite šta ćete sa mnom. :(

svakako ce ti dolaziti slicice, pa ih polijepi kad se vratis.

 

vi iz grupe posletite chat da razradimo pobjednicku strategiju.

Link to comment

Ma upadaj.

ok. upala. izgleda da samo, za sada, samo ti i ja tamo. :)

 

ako do sutra u ovo doba bude zainteresovanih koji će igrati svakodnevno, a mnjak mesta, isključiću se i ustupiti nekome svoje.

 

edit: odlično ako je ovako kako timmi kaže. :)

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

Evo grupa PPP Devojcice.

 

Team ID : 5

Password : parapsiho

 

Uslov je da ste zene ili makar javno ne izjavite da se tako osecate. Moze da nas bude najvise 11 u grupi.

jej! i ja sam tu.

 

jel se menjamo medjusobno? ja vec imam duplikat, that's my luck <_<

 

 

ekekeke, svidja mi se team slogan :D

Edited by palchica
Link to comment

Da ja ne ulazim ako idete jako i do samog kraja™, nema neke svrhe bez tih ekstra kodova?

 

edit: u ovu musku grupu, je li.

Edited by Calavera
Link to comment

ok. upala. izgleda da samo, za sada, samo ti i ja tamo. :)

 

ako do sutra u ovo doba bude zainteresovanih koji će igrati svakodnevno, a mnjak mesta, isključiću se i ustupiti nekome svoje.

 

edit: odlično ako je ovako kako timmi kaže. :)

 

Mislim i ja da ce ti stizati kesice svakog dana. A onaj kviz ne mora niko ovog puta da igra umesto tebe, mislim da cak i ako nista ne ubodes, dobijas kesicu na kraju. I ne moras da ustupas nikome mesto, opusteno.

Link to comment

Da ja ne ulazim ako idete jako i do samog kraja™, nema neke svrhe bez tih ekstra kodova?

 

edit: u ovu musku grupu, je li.

 

Pa samo 1 kod dnevno moze da se iskoristi pored 3 kesice koje dobijes i jedne koju zaradis na kvizu, tako da moze da bude skroz OK i bez kodova.

Link to comment

Koliko sam shvatio treba da imas 50% tacnih odgovora na kvizu. Dakle 5 od 10 pitanja a imas 3 dzokera... valjda mozes da pogodis 2 od preostalih 7 :)
If not, odigras ponovo dok ne savladas.

 

@ Calavera, dobijas 3 kesice dnevno + jednu na kvizu. Pet je maksimum tako da nisi u nekom zaostatku ali ipak ne mozes jako i do samog kraja™

Link to comment

svaki dan se dobijaju 3 kesice + 1 za kviz. znaci, dnevno moze da se otvori jedna kesica maksimalno, a ukupno slicica je 400 i nesto, tako da ne treba vise od 20-ak kodova. posto duno ima 50, ako je dobar coek bice za sve.

Link to comment

Usao sam u grupu sa pogresnog profila :isuse:

Javite ako vam bude falio 1 jak™ kandidat u drugim grupama posto cu ja popunjavati 2 albuma jer sam tako u mogucnosti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...