Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Ja ne umem da polepim sličice!

umeš. klikni na sličicu, pa će ti u nizu zastavica iznad ponuditi najvidljiviju zemlje iz koje je fuzbaler. onda klikneš to, otvori se potrebna strana u albumu i samo odvučeš igrača na svoje mesto. biće ti sve jasno kad prvog 'zalepiš'.

Link to comment

Ja ne umem da polepim sličice!

 

Kliknes na onu gomilu sa slicicama kad pootvaras kesice. Onda te pita hoces li ih u album ili na gomilu za menjanje. Kliknes na album. Dole ti se otvore slicice po redu po kom su u albumu. Kad stavis kursor na slicicu, osvetli ti zastavicu zemlje iz koje je igrac, kliknes na zastavicu i otvori ti stranu reprezentacije. Preneses slicicu na njeno mesto i to je to.

Link to comment

Ako je ovo tacno, onda su kodovi sa slicica prakticno neupotrebljivi. 

 

Pogrešio sam, nije jednom dnevno tj. ne piše tako..

 

 

Download codes allow you to get additional packets of stickers. There are two (2) types of download codes (multi-usage codes and single-usage codes) which you can find in the following ways:

(i)                multi-usage codes will be distributed by FIFA, Coca-Cola, and Panini via social media and/or email campaigns; and

(ii)              single-usage codes can be discovered on Panini stickers and Coca-Cola bottles (in select countries only).

Link to comment

ajd da pitam ovde - imam duplikat i stavim da ga nudim samo unutar grupe... da li onda moram da navedem sta trazim ili ne?

 

 

valk, jesi se snasla?

Edited by palchica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...