Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Šalu na stranu... Samopouzdanje i forma su na strani Janka. Plus ova priča oko loptica i podloge ako si slušala u pauzi izmedju dva meča smile.gif
nisam slusala a bas me zanima jer ne vidim da podloga nesto smeta delpu a pomaze janku <_<
Link to comment
Reprezentacija Srbije...biggrin.gif
Koji im je bio rezon ? Najbolje odgovara Djokovicu a znalo se da nema sanse da igra. Da su Nalbandijan i Del Potro birali podlogu nisu mogli bolju da izaberu. Trebala je biti mnogo brza da Viktorov forhend dostigne barem nivo forhenda Jelene Jankovic i da visoki Del Potro nema vremena da se namesti na svaku loptu.Mislim, jebes Davis Cup ali bar kad ga igras, navijaj za se be a ne za protivnika.
Link to comment

Ovaj rezon sa Đokovićem kao vatrogascem mi se nimalo ne sviđa. Da je preskočio, niko mu riječi ne bi rekao, izgubili bi od boljeg, idemo dalje. Ovako su svi ostali pod ogromnim pritiskom dok on to gleda sa strane.

Link to comment
nisam slusala a bas me zanima jer ne vidim da podloga nesto smeta delpu a pomaze janku <_<
Pa navodno je podloga takva da loptica niže odskače što bi Janku u teoriji trebalo da odgovara u odnosu na mnogo višeg Delpa. Plus su loptice nešto malo veće težine što bi dodatno trebalo da smanji odskok plus što se mnogo brže troše pa bi u završnim gemovima jednog kruga korišćenja istih loptica trebalo da smanje kvalitet servisa koji je ipak na strani Delpa...E sad... teoretski sve to lepo zvuči ali praksa je nešto drugo...biggrin.gifIpak je ovo samo jedan set a igra se na tri dobijena...smile.gif.
Ovaj rezon sa Đokovićem kao vatrogascem mi se nimalo ne sviđa. Da je preskočio, niko mu riječi ne bi rekao, izgubili bi od boljeg, idemo dalje. Ovako su svi ostali pod ogromnim pritiskom dok on to gleda sa strane.
Slažem se! Ovako smo još izgubili našu imo. najjaču dubl kombinaciju sa Ikom kao Zikijevim partnerom... Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

tipsarevic ovo moze da dobije. Samo je potrebno da se regrupise malo, nije potrebna velika izmena u igri da bi rezultat bio suprotan. Mnogo je nervozan, za pocetak. Njemu je i u nirvani sporan ishod, a ne u ovakvom haosu.

Link to comment

U prinicpu... ukoliko izgubimo, nije mi žao zbog kupa kao kupa. Osvojili smo ga i meni dosta ( čak sam nakon one bruke sa kartama za prošlogodišnje finale rekao da nema šanse da odgledam više nijedan jedini gem u Fed ili DC-u i da me to ne zanima ) ali zaista jedinstvena prilika da vidimo uživo Rafu Nadala je bila to finale...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...