Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Procitao prvih 10 brojeva Sweet Tootha. Nije lose, ali sto se ongoing post-apoc stripova tice, i dalje preferiram Wasteland. Steta sto novi broejvi u proseku izlaze svaka cetiri meseca. :(

Edited by Calavera
Link to comment
Procitao prvih 10 brojeva Sweet Tootha. Nije lose, ali sto se ongoing post-apoc stripova tice, i dalje preferiram Wasteland. Steta sto novi broejvi u proseku izlaze svaka cetiri meseca. :(
stosutiljudi. meni je sweet vec bolji od pustopoljine.
Link to comment

Mislim da znam zasto me se Sweet Tooth nije previse dojmio - previse me podseca na Y: The Last Mana, kojeg sam ispratio u celini i celosti™ iako je pocelo da smara pri kraju, te nisam bas raspolozen za nesto slicno. Mislim, glavni lik, potpuno drugaciji od drugih™, mora na testiranje jer je kljuc za misterioznu bolest koja je zavladala Zemljom... Wasteland ipak pripada drugom sablonu, onom u kojem se nekoliko grupa bore za vlast u propalom svetu, a tu je i legenda o A-Ree-Yass-Iju...uglavnom, dovoljno je drugaciji od Y-a.

Edited by Calavera
Link to comment

mene Y nije dojmio. poceo sam da ga citam i ne znam zasto jednostavno i prestao. cini mi se da je ovde stvar mnogo dinamicnija & vise cormac mccarthy nego BKV. plus art je daleko bolji.

Link to comment
burma_0001.jpgth_burma_0052.png th_burma_0110.pngPrilicno uzivam u Delisleovim raportima iz zemalja poput postojbine Velikog Vodje, i evo sad Miyanmara. Nema ovde neke mudrosti, ako vam se svideo Pyongyang, svidece vam se i ovo. :)Skinuo sken najnovijeg Dungeona, unapred se radujem citanju. Pojavio se i novi Chew, nedostajao mi je proslog meseca. Layman i Guillory su i dalje na nivou, Colby krade svaku scenu u kojoj se nalazi, i tako... a, da na poslednjoj stranici:

24.jpg:s_d:

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...