Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

On 23.5.2021. at 2:25, ToniAdams said:

to jedino ili ako si gej ili neki lik koji je minimum 3 puta bezuspesno pokusavao da upise reziju na fdu

Nisi gledao Ležajićev kratki film za prijemni na FDU, promenio bi mišljenje :D

Link to comment
On 22.5.2021. at 16:48, ToniAdams said:

uf meni deluje prelose, sam koncept inteligentnih zombija koji se istovremeno raspadaju i razmnozavaju.

preskacem.

 

zapravo mi su ti pokušaji igranja sa zombi konvencijama jedina sveža stvar u filmu, ali nije snajderara taj kapacitet pa da iznese sopstvene zamisli.

da ih je predočio jamesu gunnu možda bi dobili još jedan moderni zombi klasik, kao prvenac mu. :sleep: ovako ga scenario baš izdaje

 

i dva i po sata, lol, zakariju baš fali samokontrole....release the netflix cut!

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

tiho mesto 2 dobar, samo imam utisak da gledam jednu ogromnu seriju ciji nastavci izlaze na svakih par godina, i tako ce jedno 20 godina verovatno.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

the stylist

volim ovakve male stajlis horore o poremecenom malom coveku, tacnije zeni u ovom slucaju, sa dobrom atmosferom i solidnom kolicinom gore-a. ima mizantropije, ima cinizma, sta ti vise treba

Edited by Nikodije
Link to comment
  • 2 weeks later...

Odgledao Hereditary, dosadan i predvidljiv, nisu trebali angažovati Ann Dowd (koja je, inače, kao i uvek, odlična) jer je samom njenom pojavom postao očigledan typecasting, pa je film postao još dosadniji i predvidljiviji.

Link to comment

O tome se i radi, kritika je (u recenzijama) "prodala" ovaj film kao nešto super-originalno i nepredvidjivo, kad u stvarnosti ne može predvidljivije, sve sa prijateljski raspoloženom Ann Dowd.

 

Glumci su isto očajni, Byrne glumi preko qrca, Marijel je žestoko preglumila, dečko nema pojma...

 

 

Kad su već u pitanju filmovi o

Spoiler

kultovima,

 

možda mogu da preporučim - https://www.imdb.com/title/tt9247314/

 

 

I on je ograničen žanrom, ali ne robuje toliko klišeima, i ima i poneki neočekivani momenat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...