Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

9 minutes ago, Weenie Pooh said:

Molim te još samo ovo da mi pojasniš: ako su jedine dve opcije "sile mraka" i "banda lopovska", ako treći put ne postoji i nema smisla tražiti ga... onda kako možeš da tvrdiš da je opcija dva smenjiva na izborima i zato je treba glasati? Ko će da je smeni, opet da zajašu "sile mraka"?

 

Koliko smo imali smena vlasti od 2000te do 2012te    (dok ja i moje kukanje i moji porazi nisu doveli Tomu oh wait)  ?

 

Obicna lopovska udruzenja smo smenjivali s vremena na vreme, uprkos paljenjima dzamija, ubijanju premijera, uprkos podanickom glasackom telu koje pada iskljucivo na populizam i leba od dinar.

 

Sta imamo od 2012te? Potpuno glanc novu kastu bogatasa, Kokeza ljudi sa dna kace koji su se enormno omastili, koji se ne ugradjuju kao DOSovci po 20-30% nego i do 80%? Dobili smo posle dvanaest godina slobode medija pricu o izdajnicima i rodoljubima (ponovo)?  Dobili smo ubijenog Olivera Ivanovica, stanglu u Borkovu glavu? Paljenje kuca novinarima? Izgubili instituciju demokratskih izbora?

 

Vidis li te fine razlike, te prefinjene nijanse?

 

@ToniAdams idi vrati snimak, sajla ne da se vidi nego bode ochi :fantom:

Edited by Caligula
Link to comment

Čekaj stani pazi vidi evo gledaj... nisi rekao da postoji više lopovskih udruženja kojima bih mogao udeliti svoj cenjeni glas. To su odlične vesti!

 

Rekao si da "ne postoji treca opcija jer tu opciju niko nece dopustiti, ni jedni ni drugi."

 

Ako si se zaleteo pa sad priznaješ da ipak imamo nekakav izbor, čitavu paletu govnjivih proizvoda, to me iskreno raduje. Možeš li, kao politički aktivan i informisan član društva, da uputiš mene niščeg ka nekoj lopovskoj opciji koja nije Đilas/Boško/Jeremija? Koja ne namerava da mi uzme ušteđevinu i od nje gradi sebi poljoprivredne kartele? Koja ne proverava koga jebem u koji telesni otvor i da li mi deca idu u crkvu? Koja ne tutumrači kako će ratovati za Kosovo do poslednje kapi moje krvi?

 

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

Možeš li, kao politički aktivan i informisan član društva, da uputiš mene niščeg ka nekoj lopovskoj opciji koja nije Đilas/Boško/Jeremija?

 

 

Eh, pa ne mogu jer su sada ujedinjena lopovska opozicija. Ako se budu podžakali posle pobede eto nam prilike da biramo manje alavog.

 

Nego deder daj ti neki pametniji predlog zasnovan na realnom stanju, evo vec 15 godina se dopisujes a ovo nikako da ti sidje sa čulnih usana, ko da prostiš Vucicu plan o Kosovu za koji svi znaju ali nikako da se glasno izgovori, ali svi znaju, šta ima da se priča kad su ga svi odbili, kako koji plan, pa neće on da ponavlja, ko razume shvatiće

Edited by Caligula
Link to comment
Just now, Caligula said:

Eh, pa ne mogu jer su sada ujedinjena lopovska opozicija.

 

Kako će onda biti smenjivi? Kime ćemo ih smenjivati zbog lopovluka, Čedajem & Šešeljem?

 

(Primeti da sam dovoljno uviđavan da te više ne ispitujem o tome kako ćemo lopovsko udruženje dotociljati do poluga vlasti. Žao mi da ti tražim da opet podeliš svoj dream journal o EU intervenciji koja odbacuje iskorišćenog Vučića kao staru krpu, pa instalirava kooperativnije Đilasa, Obradovića, i Jeremića.)

 

Just now, Caligula said:

Nego deder daj ti neki pametniji predlog zasnovan na realnom stanju, evo vec 15 godina se dopisujes a ovo nikako da ti sidje sa čulnih usana 

 

Dao ja plan odavno, na više topića, ali tebi je lakše da se praviš lud i verglaš svoju besmislenu priču glasnije i glasnije...

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Dao ja plan odavno, na više topića, ali tebi je lakše da se praviš lud i verglaš svoju besmislenu priču glasnije i glasnije...

 

4 minutes ago, Caligula said:

Nego deder daj ti neki pametniji predlog zasnovan na realnom stanju, evo vec 15 godina se dopisujes a ovo nikako da ti sidje sa čulnih usana, ko da prostiš Vucicu plan o Kosovu za koji svi znaju ali nikako da se glasno izgovori, ali svi znaju, šta ima da se priča kad su ga svi odbili, kako koji plan, pa neće on da ponavlja, ko razume shvatiće

 

:lol:  ma dal me zajebavas, prepisao si Vucka ladno

 

Sacekacemo jos malo, za sada nista ne kapiras, dzaba ti crtam

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...