Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Auuuu, kako si lep Suki!

 

Mimi najviše voli vodu iz slavine, ali da mu istovremeno kaplje i iz slavine i tuša (da ne preklopi potpuno). Tačno vidim da mu nedostaje konstantni žubor vode. To pripisujem ne pokvarenoj slavini u wc-u prethodnog vlasnika kod koga je bio do prvog rođendana, već iskonskoj navici persijske mačke da sedi pored tanana šadrvana u hladovini  krošnje nara i kroz poluspuštene kapke posmatra ptičice. Onda ustane, prezrivo skloni pogled sa njih i sa visoko uzdignutim repom uputi se polagano ka kuhinji, usput zastajkujući da pomiriše poneku poleglu ružu.

Link to comment
On 4.4.2020. at 14:13, Katikon said:

IMG_2666.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

I moj debil je juče odavao počast suncu, pa sam mu u prolazu dobacila "i šta kaže Amon Ra, kako je , jel vas se seća?", na to mi je Micko uputio poged koji je govorio   " bednice, ne izgovaraj zalud Njegovo ime". :D

Link to comment
11 minutes ago, Arkadija said:

 

I moj debil je juče odavao počast suncu, pa sam mu u prolazu dobacila "i šta kaže Amon Ra, kako je , jel vas se seća?", na to mi je Micko uputio poged koji je govorio   " bednice, ne izgovaraj zalud Njegovo ime". :D

:lol:

imam jednu drugaricu koja ne voli mačke. ja joj kažem, pogledaj, zar ti ne igleda kao superiorno biće, a ona kaže, baš zato se i plašim, može da me likvidira kad legnem da spavam :lol:

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

 

I moj debil je juče odavao počast suncu, pa sam mu u prolazu dobacila "i šta kaže Amon Ra, kako je , jel vas se seća?", na to mi je Micko uputio poged koji je govorio   " bednice, ne izgovaraj zalud Njegovo ime". :D

Hahaha

Link to comment
Zasad nema dokaza da mačke prenose koronavirus na ljude (a za obratno ima, ali izgleda to one preguraju.)

Mozda zbog tog obrnutog. Bese tigar u NY zarazen od cuvara?

 

Link to comment

Jeste, ali bolje mu (tj. joj) je (kako sam negde pročitao). A čitao sam i za 1 mačku koja se isto oporavila (samo potroše 1 od 9 života, lako je njima...)

 

LOL, macijenti! :D

Edited by Indy
Link to comment

spacer.png

 

 

spacer.png

 

Micko je potrošio priličan broj života kad je pao sa drugog sprata. Nisam sigurna da mu je ostalo dovoljno za borbu protiv korone. Naravno, cela situacija oko virusa ga nije sprečila da juče, još jednmom pokuša da me ubije uletanjem u korak, dok nosim čašu u ruci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...