Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Мој лудак углавном поштује полицијски час - мота се само по двориштима, мојим и туђим и много је више у кући, али када изађе, почео је опет да се бије и јури рибе. Очигледно га је већ два дана за редом неко (велики бело жути мачак вероватно) распалио изнад ока. Онда се врати у кућу и излежава по кревету, или по нашим ногама када смо и ми у кревету. А у 4 ујутру ми се пење на главу и мјауче да га пустим да изађе...

Link to comment

Treba mi vasa pomoc.

 

Mozda uzmem macu jednu [emoji173]

Obicnu, dobila ponudu da biram, preslatko leglo, sve su razlicite [emoji7]

Nisam nikada imala svoju, pa me savetujte.

Sta joj je sve potrebno, da li macku ili macka i tako sve sto vam padne na pamet.

 

 

Link to comment

Prvo i osnovno wc sa posipom. Dok su mali otvorini, da se lako nauče da ulaze. Posle toga zatvoreni, da bi kuça bila čistija.
Hrana, voda.
Za male mace što više igračaka i zanimacije
Grebalica obavezno.
Trava koju çe da grickaju. Kažu da je pasta dobra, ali trava je ipak bolja
Eto na brzaka

Link to comment

jedan moj dobio sa gospojom na karantin i dve machke.

od duga vremena, dok je chekao da mu 3d shtampach neshto printa, gledao shta rade machke i uochio da se kad kake obe postavljaju na pravac sever jug, tako da je guza na jugu.

jedan beogradski izvor je potvrdio plus minus ovakvo ponashanje, drugi se cheka.

a vi ako ste kod kuce, hajde da mitbastujemo ovu teoriju. ili ne, kako nam padne.

 

nije doktor nestorovic. mada je krejzi nalik :D

 

Link to comment

o psetu sam morala da porazmislim i zakljuchila da ona dugo bira lokalitet, prema nekom svom kriterijumu (pretpostavljam statusima koje joj ostavljaju kolege :hihi: ), ali se orijentishe bash bash random.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...