Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=CjB_oVeq8LoOvako sam ja pre nesto vise od godinu dana pronasao jos manje mace od ovoga koje je jedva davalo znake zivota. Danas ziva, zdrava i izuzetno luda uziva kod moje prijateljice :)Neki dan sam je prvi put video posle sto godina jer smugne svaki put kad se ja pojavim i izadje tek kad odem. Ne znam da li me se plasila iz nekog razloga ili se mozda seca nase voznje biciklom kad sam je doneo :) Edited by katamaran
Link to comment

Senka pre par dana počela da prede, i to nonstop prede, skoro bez prestanka. I traži da je mazimo. Odjednom je počela da se ponaša kao mačka, a ne kao krvoločna zver. Nemam pojma šta joj je? Nismo naučili, ali nikako

Link to comment

Vratila sam RIstu kod tate, teška srca, ali bolje i za nju (ispostavilo se da je devojčica) i za mene. Po ceo dan je bila sama, bežala od svakog gosta. Nisam mogla da mrdnem nigde duže od 24 sata, a da pri tom ne moljakam poznanike da prihvate ulogu mačijeg batlera. Sad opet ima dvorište, a tata je bespogovorni poslužitelj (bude ga 4 mačke kad ujutru zalupaju na vrata od kuće).

Link to comment
hladno im a vi ste topli?
Apsolutno. Meni se nekad čini da Šule misli da se smak sveta bliži svaki put kad tako krene odjednom gadno vreme i onda obavezno spava sa nama. Dok se ne prolepša ili dok se ne navikne. Noćas je spavao tako što je svom dužinom obgrlio moju ruku, sve vreme ispod ćebeta.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...