Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Zahuktao se white lotus - meni je odlicno i dalje, mislim da su boje, sunce kao i gomiletina likova koja se smuca oko odmaralista podsecaju tipa na hotel plazu u HN ili Avalu u budvi - ceo mali ekosistem parazita koji ceka turiste da se ogrebe za neku marku :D 

gluma isto super, aubri plaza kida iako ima iritantnu facu - sto kazu novljani svaka joj vuce shamar. 

Link to comment
11 minutes ago, nisam ja said:

jel peta sezona krune slabija i slikom il je do mene? 

jes malo zagasitijatm al ni nema onih tropskih lokacija pa da puca hroma

 

a nekako deluje i jeftinija sveukupno, pa se to valjda odrazilo i na sliku

Link to comment
9 hours ago, Blojler said:

gluma isto super, aubri plaza kida iako ima iritantnu facu - sto kazu novljani svaka joj vuce shamar. 

 

Kad je pocela serija odmah sam zeni rekao da je ista Plaza po ponasanju. :laugh:

Link to comment

Jebo vas white lotus....sad se vratih sa te iste plaze, sto mi restoran poznat, sto mi bazen poznat, ... Wailea Four Seasons i Waldorf Astoria....

Serija mi spora, jedva me drzi budnom, sve mi je to nekako vec prozivljeno u RL. Najkarakteristicnije predrasude su ubacili, sto mi je okej, lakse se zivot filtrira, al fali mi dubina karaktera...za sada...... (4 epizode sam pogledala do sad). 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

"Normal people", погледао првих неколико епизода, које потпуно оправдавају наслов. Секс, емоције, градња љубави кроз време, све је (за сада) приказано са великом дозом истинитости, са нарочито лепим освртом на то колико је љубав ретка појава. Наставићу гледање.

Edited by Duhovnost, ljubav i med
Link to comment
On 21.11.2022. at 15:19, kipo said:

The Peripheral Uopste nije lose na 3. ep. i fino se razvija. Samo da ne pretjeraju sa buducnoscu.

 

Gledam seriju i nešto mi smeta al ne mogu da shvatim šta… I onda oko osme epizode ukapiram - London 2100 ima atmosferu kao Westword poslednja sezona. Pogledam producente i naravno… netalentovaniji brat Nolan je jedan od producera, a Lisa Joy je executive producer. E sad, ja razumem njihov koncept da žele da prikažu svet u budućnosnosti kao sterilnu distopiju lišenu emocija kao kontrapunkt Americi tridesetih godina ovog veka,  ali zašto nema nikoga da im kaže da je posledica tog pristupa da je gledaoc ravnodušan jer nema sa kim iz tog sveta da se emocionalno identifikuje?

 

Problem je i što glavnu protagonistkinju stalno snimaju u krupnom planu a ona mukica ima malo problema sa očima ali to je do mene, meni to odvlači pažnju.

  • +1 1
Link to comment
On 21.11.2022. at 23:10, nisam ja said:

jel peta sezona krune slabija i slikom il je do mene? 

 

Nisam hteo to da spominjem da ne zvuči snobovski, ali deluje mi kao da su krajcovali bitrejt za trećinu. Baš loše.

Edited by Mil@n
Link to comment
6 hours ago, ObiW said:

 

Gledam seriju i nešto mi smeta al ne mogu da shvatim šta… I onda oko osme epizode ukapiram - London 2100 ima atmosferu kao Westword poslednja sezona. Pogledam producente i naravno… netalentovaniji brat Nolan je jedan od producera, a Lisa Joy je executive producer. E sad, ja razumem njihov koncept da žele da prikažu svet u budućnosnosti kao sterilnu distopiju lišenu emocija kao kontrapunkt Americi tridesetih godina ovog veka,  ali zašto nema nikoga da im kaže da je posledica tog pristupa da je gledaoc ravnodušan jer nema sa kim iz tog sveta da se emocionalno identifikuje?

 

Problem je i što glavnu protagonistkinju stalno snimaju u krupnom planu a ona mukica ima malo problema sa očima ali to je do mene, meni to odvlači pažnju.

Vala bas. I ponovo su lose ishendlovali tu buducnost. OK je distopija ali mrtvilo i bijeda zivota i prilika koje bi se iskoristile u takvom svijetu su glavni nedostatak. Mislim, mi smo kao virus, mravi ajde, prezivili bi i pravili haos dalje nekontrolisano. Izgleda da se sve odvija na 2 lokacije, sa veoma ogranicenim budzetom i bez ideje. Od interesantnog trilera u najavi dosli smo do brusli tuca u virtuelnim kulama, protagonisti buducnosti se oblace kao Dejvid Bouvi 60-ih a podjela vlasti je onako sasvim marvelovski. Bas jadno i razocarenje.

 

Meni najvise zasmetalo sto je onaj vr uredjaj - najnoviji, najmoderniji, naj hi-tech - napravljen tako da se moze slomiti sa dva prsta, Ekstremno glupo izgleda.

Edited by kipo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...