Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Gde si tačno našao te spekulacije o izvesnosti prodaje udela? Nije baš da ih ima na sve strane, evo CNBC piše da će nova firma da se takmiči s Comcastom.

 

I nije 79 nego 71%.

 

Quote

The new media company, which could be worth well over $100 billion, will go up against other players that have invested heavily in streaming, including Comcast’s NBCUniversal, Netflix and Disney.

https://www.cnbc.com/2020/12/04/att-dismantles-time-warner-to-battle-netflix-the-inside-story.html

Link to comment

Jel imao neko situaciju da mu mts krene naplaćivati redovnu cenu već nakon 6 meseci, iako u ugovoru piše 12 meseci po dinar? Stižu mi računi već dva meseca po 5000, ja uložio neke prigovore, ništa se ne dešava, a ovamo mi šalju sms-ove da moram izmiriti račune uskoro inače će raditi makaze. Msm, znao sam da su amateri, ali baš ovoliki...:isuse:

Link to comment
To SBB promenio malo interfejs izgleda. Vidim da se premotava malo drugačije i može da se bira brzina premotavanja. 
Box van mreze ili na SBB u ? Na SBB nema promena

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment

Ako motaš pomoću onih << i >> mislim da ide kao oduvek (još od D3), a ako ideš preko leve i desne strelice na krugu pored OK onda ide baš lepo.

 

BTW. mnogo je dobra fora instalirati na telefon

Android TV Remote Control

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.tv.remote

Radi preko Wifi ili preko BT.

Kada se instalira app na telefonu odabere se EON (ili drugi Android tv uređaj) za uparivanje, nakon čega na tv-u izađe jednokratni kod koji se ukuca na telefon.

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Pitanje za Iris GO app - da li skidaju mobilni net kada se preko njega gleda aplikacija? Znam da na mts go nisu obračunavali utrošak mobilnog neta, valjda nisu promenili taj princip ni sa Irisom...

Link to comment

Izmene na Irisu:

113 Tanjug TV SD

725 Tanjug TV HD

 

114 je trenutno oslobodjen, samo ne znam za koju televiziju.

 

Pretumbavanja:

Film Klub sa 113 na 129

Klasik TV SD sa 114 na 130

RTS Drama sa 129 na 148

OKK SD sa 148 na 159

Fight Network HD sa 725 na 797

OKK HD sa 797 na 493


 

 

Edited by DrIlic
Link to comment
Pitanje za Iris GO app - da li skidaju mobilni net kada se preko njega gleda aplikacija? Znam da na mts go nisu obračunavali utrošak mobilnog neta, valjda nisu promenili taj princip ni sa Irisom...
Ne skidaju net preko MTS a

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...