Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

22 minutes ago, Jumanji said:

Hahaha i dalje se dopisujes?

Ohmg emoji23.pngemoji23.png

Genijalno emoji41.png

 

 

nikad ne prestajem sa dopisivanjem. vec 3 meseca mi naplacuju 3085 umesto  2990, s tim shto je sad stiglo 3064. umesto 2990.

do kraja godine mozda uspemo da se primaknemo tachno iznosu, a onda krecem da progonim da mi vrate pare :D

Edited by gospa buba
Link to comment
54 minutes ago, gospa buba said:

nikad ne prestajem sa dopisivanjem. vec 3 meseca mi naplacuju 3085 umesto  2990, s tim shto je sad stiglo 3064. umesto 2990.

do kraja godine mozda uspemo da se primaknemo tachno iznosu, a onda krecem da progonim da mi vrate pare :D

Kako ti uživaš u ovome :laugh:

Link to comment

Imam jedno lepo iskustvo sa MTS-om.

 

Dakle, hocu sa pokojne majke da prebacim fiksni broj telefona na sebe, pisem preko FB, oni mi pominju ostavinsku raspravu, dokaz ovaj, izjavu onu... 100 cuda

 

Udjem ja u DC, prosetam do njihovog standa i za 5 minuta zavrsim posao. Izjava pod materijalnom i krivicnom odgovornoscu da mi je majka mrtva i da ja preuzimam broj telefona posto je moj stan (dokaz je bila samo moja licna karta, nisam donosio umrlicu niti bilo sta slicno). Potpisao i otisao. Prosto neverovatno :D

 

Naravno kad dobijem prvi racun ima da ugasim broj ili da prebacim na EON paket :D

Edited by Milosh76
Link to comment
10 minutes ago, čekmeže said:

Ako sam dobro shvatio, mogu da odem kod njih sa ličnom kartom, izjavim da mi je neko preminuli roditelj i isključim mu liniju?

 

Pod punom odgovornoscu da... da se poklapa adresa, prezime i tako te sitnice

 

Ako si ti recimo, Markovic, a gasis broj Petrovicu mislim da ces morati jos neki dokaz da podneses :D 

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...