Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

6 minutes ago, djordje geprat said:

ček, zar nije u interesu tih TV da imaju širu publiku preko kablovskih operatera? veću gledanost, više reklama. s druge strane, kablovski operater s  tim TV ima bolju ponudu programa. po meni win - win. svima dobro.

 

da ali to više nisu komercijalne televizije, nego paradržavne, a REM je Vučićev organ. ne gledaju oni ništa drugo nego kako da pomognu režimu, a da oslabe sbb, koji će ili da preplaćuje ove kanale ili će morati da ih izbaci. a onda će hipnotisane mase morati da žrtvuju N1 i Sportklub i da počnu da prelaze na Telekom, za realiti kanalima

Link to comment

SBB je firma sa vrlo moćnim stranim kapitalom, mogu da probaju da se igraju, ali će biti poziva iz ambahada™, ako krene nešto u tom smeru...

 

Pa nek' se igra, na volju mu...

Link to comment

Telekom ce ocigledno dobiti ove kanale za dz, a SBB ce da udare po usima i onda sta ce ispasti...da placaju i finansiraju sns?
Mada gen Telekom nema tu infrastrukturu ni prinlizno, i nisam nesto udbedjena u masovni odlazak klijentele.

A ato se mene licno tice.. odlicno. Ionako su mi izmemorisani ti kanali odavno, fakin pink 10 god sigurno. Putuj igumane...

Mamicu im, sta sve nece da urade.
Odavno pricam da ce i net da nam na neki nacin uzurpiraju i ogranice ili pokusaju bar.

Link to comment
6 hours ago, Jumanji said:


Mamicu im, sta sve nece da urade.
Odavno pricam da ce i net da nam na neki nacin uzurpiraju i ogranice ili pokusaju bar.

 

Uverena sam da kad god vođa ode u Kinu ili Tursku, da se prvo raspita kod domaćina o najeefikasnijim metodama kontrole medija, ograničenja interneta isl, pa tek onda krene da priča o tkz. ekonomskoj razmeni.

Link to comment
znacajan deo gledalaca program gleda putem sbb-a (uostalom zato i toliki napadi na solaka) i njihov izostanak u rejtinzima bi poprilicno zaboleo finansijski pobrojane stanice...
jesmo mi usli u novu fazu bolesti ali cenim da nijedna velika tv ne bi zrtvovala zive pare da bi eventualno naterala pretplatnike da predju na telekom


Brt preći na Lelekom zbog izbacivanja Pinka i Hepija iz mreže SBB (hipotetičkog i vrlo malo verovatnog)? Pa ja bi sa SBB potpisao blanko doživotni ugovor ako bi tako nešto uradili.
Link to comment
1 minute ago, ducca said:

 


Brt preći na Lelekom zbog izbacivanja Pinka i Hepija iz mreže SBB (hipotetičkog i vrlo malo verovatnog)? Pa ja bi sa SBB potpisao blanko doživotni ugovor ako bi tako nešto uradili.

 

+1 

i ovo sto kaze radisa. samo neka zajebavaju zapadni kapital

Link to comment
11 hours ago, Jeremija said:

 

 

Ne, zato što sad ove kompanije mogu da ucenjuju SBB da im plati nerealnu naknadu za emitovanje (što ne bi morali da je njihovo emitovanje obavezno), a sve će to završiti na ledjima krajnih korisnika, znači (na primer) povećanjem cene "održavanja".

nešto mi ne štima u mojoj ili tvojoj logici ili u saopštenju

Quote

Odlukom Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) ukinuta je obaveza kablovskih operatora da prenose programe televizija sa nacionalnom frekvencijom – Prva, O2, Hepi i Pink.

tumačim da od sada SBB nije u obavezi da emituje pink a da je do sada to morao da radi. da sada SBB može da im poruči da ne mora džabe da ih emituje već da ako pink hoće da bude u SBB ponudi treba da plati. da su sešto zajebali ako rade po SNS nalogu.

 

grešim li?

Link to comment
Just now, djordje geprat said:

nešto mi ne štima u mojoj ili tvojoj logici ili u saopštenju

tumačim da od sada SBB nije u obavezi da emituje pink a da je do sada to morao da radi. da sada SBB može da im poruči da ne mora džabe da ih emituje već da ako pink hoće da bude u SBB ponudi treba da plati. da su sešto zajebali ako rade po SNS nalogu.

 

grešim li?

Možeš i tako da tumačiš, ali čini mi se da bi izbacivanjem Pinka poprilično naudili sebi i da bi mase pohrlile da uzmu Telekomov paket....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...