Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

8 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Moja žena na seminaru sa poslom. Kaže da je fantastično...

Thanx...

 

Ako bude sa decom sve OK, ne razbole se do petka, imaćemo izveštaj na forumu u nedelju :D

  • +1 2
Link to comment
  • 3 months later...

Da li je tacno da na Zlatiboru nije uobicajna guzva? Da li su se ljudi opametili pa pobegli iz te Kaludjerice na 2000 metara ili manjak para i skupo gorivo kao sto se tvrdi u tekstu?

https://nova.rs/posts/praznik-na-zlatiboru-je-ispao-jedno-sumorno-iznenadjenje

„Očekivali smo gužve veće u petak pred Vaskrs ali ništa se nije desilo.

Onda smo verovali da će, zbog verskog praznika koji se uglavnom provodi kod kuće, više turista biti za ove praznike, prvomajske. Istina je da je ovog vikenda više turista ali to je daleko od svih prethodnih godina koje pamtimo.

Nekada se nije moglo naći slobodno mesto u lokalu, sada mislim da u svakom restoranu i kafiću ima gde da se sedne, od gužvi ni govora“, rekao nam je jedan ugostitelj.

Link to comment

Bio na Vlasinskom jezeru za prvi maj. Koliko smeca ima oko jezera, svaka cast Toncevu na temeljnim naslagama. Kad se odmakne malo od jezera, u planini, je mnogo bolje ...

infrastruktura katastrofa, kafa se nema gde popiti, odvezli smo se i do crne trave i tamo zatvoreno. Postoje dva restorana, narcis - ne dao ti bog, dim se reze nozem i best - tamo nismo otisli. 
da nije deo zenine rodbine iz surdulice, sumnjam da bih ikada otisao ponovo u taj kraj.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

Drugari, imate li neku preporuku (po mogućnosti iz prve ruke) za porodični vikend na Staroj Planini ili Crnom Vrhu?

 

Hotel na Staroj (bivši Falkensteiner) je očigledan kandidat ali vidim da ima i dosta privatnog smeštaja u blizini, pa ako znate za neki skriveni biser...

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 21.6.2022. at 8:27, Redoran said:

Drugari, imate li neku preporuku (po mogućnosti iz prve ruke) za porodični vikend na Staroj Planini ili Crnom Vrhu?

 

Hotel na Staroj (bivši Falkensteiner) je očigledan kandidat ali vidim da ima i dosta privatnog smeštaja u blizini, pa ako znate za neki skriveni biser...

javi utiske ako ste bili u ex F.

planiram da skoknem na nekoliko dana

Link to comment

muz i ja smo bilo nekoliko puta, meni se tu mnogo svidjalo. medjutim, vidim na bukingu da u poslednjih par godina sve cesce pominju da nema obnavljanja i odrzavanja, kao i da je kvalitet hrane losiji.

kako god, bazen napolju je solidan (osim kad je bas hladno, a planina ume da bude takva i leti), spa je... pristojan, osim ako nije vikend i nema puno porodica sa malom decom, pa bude prevelika guzva.

ako neko ide sa klincima, imaju animatore i igraonicu, cula sam da neki mladi roditelji hvale tu opciju.

u svakom slucaju, pogledaj na njihovom sajtu, leti imas nekoliko vrsta paketa sa raznim popustima, kad se to iskoristi, ispadne maltene povoljnije nego bilo gde u srbiji, tri obroka i besplatno pice uz obroke - drugo nista i ne postoji okolo da se trose pare :) 

doduse, bar i kafe van pansiona nisu nesto super jeftini.

meni se najvise svidja udobnost, prostrane sobe i potpuno sveden dizajn. ja inace jako volim velike hotele, ovaj je od te fele. 

priroda je neopisivo lepa, naravno, a mir uvece nestvaran.

  • +1 2
Link to comment
On 21.6.2022. at 8:27, Redoran said:

Drugari, imate li neku preporuku (po mogućnosti iz prve ruke) za porodični vikend na Staroj Planini ili Crnom Vrhu?

 

Hotel na Staroj (bivši Falkensteiner) je očigledan kandidat ali vidim da ima i dosta privatnog smeštaja u blizini, pa ako znate za neki skriveni biser...

 

Jbg, izvini ako kasno odgovaram. Imas šum ako rade. Ja sam bio u nekoj vili žubor koja takodje nije losa a imas i onaj planinarski dom blizu babinog zuba u kom nisam bio al kaze mi prijateljica da je pristojno. Stara planina je totalna divljina i sve je kul ako volis taj fazon. Nemoj samo da pijes vodu sa cesme i da jedes u lokalu koji se nalazi u podnoziju gondole. 

 

Opcija za smestaj ti je i mali predah u knjazevcu ako te ne mrzi da se vozikas svaki dan gore dole. Zena koja drzi taj hotel je vrhunski car, jedino sto ima i svadbarsku u okviru hotela pa to moze da bude problem ako ne volis narodnjake :)

Link to comment

Ako pricamo o istocnoj srbiji generalno, po mom misljenju, za porodicni vikend je najbolji hotel sunce u sokobanji.

 

Ramonda je vrhunski hotel al retko kad ima mesta a i cene su im malo jace...

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Da li je bio neko u Budimlija risort (baš tako se zove)? Reklamira se kao neko fino mesto za odmor sa decom, na prvi pogled ne deluje loše (ima nekih staza za šetnjicu, vodopad, igralište za decu, bazen) i izgleda da nije novo već da postoji više godina, jedino komentari na netu (mislim da sam na Guglu čitala) idu od "sve je savršeno" do toga da higijena ne valja, i još poneceg što odbije.

 

http://budimlijaresort.rs/

 

Znate li za još nešto ovog tipa, možda čak i manji hotel/pansion sa sopstvenim bazenom na nekoj od planina (ili blizu neke prirode, ne mora planina), gde bismo mogli da provedemo nekoliko bezbrižnih dana sa klincima u septembru ili oktobru? (Može nešto i malo skuplje, samo da nije baš dranje)

Link to comment
51 minutes ago, I*m with the pilots said:

Da li je bio neko u Budimlija risort (baš tako se zove)?

Off

 

Imao sam koleginicu na faxu koja se prezivala Budimlija. A profesor Šuvakov je non stop zvao Budimulja.

 

Jedno od čudnijih prezimena koje sam čuo.

Link to comment
52 minutes ago, I*m with the pilots said:

 "sve je savršeno" do toga da higijena ne valja, i još poneceg što odbije.

 

 

Ja još nisam našao hotel gde valja higijena, po natpisima na Bookingu i TripAdvisoru... Bukvalno, bio sam u hotelu 5*, za koji je pisalo da nema higijene na TripAdvisoru... Naravno , hotel je bio tip-top...

 

Zanemariu to o higijeni, verujem da je u 99% slučajeva nečiji frust....

Link to comment
29 minutes ago, Filozof manijak said:

Off

 

Imao sam koleginicu na faxu koja se prezivala Budimlija. A profesor Šuvakov je non stop zvao Budimulja.

 

Jedno od čudnijih prezimena koje sam čuo.

 

Ja sam morala da pročitam naglas više puta da bih bila sigurna da sam dobro pročitala, definitivno mi je nesvakidašnje ime.

 

27 minutes ago, radisa said:

Ja još nisam našao hotel gde valja higijena, po natpisima na Bookingu i TripAdvisoru... Bukvalno, bio sam u hotelu 5*, za koji je pisalo da nema higijene na TripAdvisoru... Naravno , hotel je bio tip-top...

 

Zanemariu to o higijeni, verujem da je u 99% slučajeva nečiji frust....

Da, jasno, samo najčudnije mi je kad ima mnogo skroz suprotnih utisaka, gde je maltene pola-pola.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...