Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

Pusti ga, Valk.

Vredelo je samo da bi dobili ovu definiciju "forumašenje: seratoninska potreba za diskonektovanim svadjanjem". Utefterio sam, pa jednog dana kad bude se objavljivao neki novi rečnik srpskog jezika...

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Plajvi said:

Rados Ljusic ceka da ostvari 1 davni san 

Biće neki anonimus, za kog ni porodica nije verovala da će ikad biti nešto značajnije od nastavnika fizičkog u lokalnoj srednjoj stručnoj školi...

Link to comment
Just now, Vapad said:

 

Znaš šta je najveći doom, to što sam morao ići na politikin sajt da vidim da li je to stvarno,,,


Ja proveravao da li je ostavka gosn bivseg ministra Njuz 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Biće neki anonimus, za kog ni porodica nije verovala da će ikad biti nešto značajnije od nastavnika fizičkog u lokalnoj srednjoj stručnoj školi...

Pojasni molim te. Kako da protumacim zanimanje nastavnik fizickog u lokalnoj srednjoj skoli? Kao nista znacajno, ono luzeraj? 

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Sandradjer said:

Pojasni molim te. Kako da protumacim zanimanje nastavnik fizickog u lokalnoj srednjoj skoli? Kao nista znacajno, ono luzeraj? 

Ne baš tako... Koliko nastavnika fizičkog znaš da su postali ministri? U tom smislu... 

Link to comment
17 minutes ago, radisa said:

Ne baš tako... Koliko nastavnika fizičkog znaš da su postali ministri? U tom smislu... 

Mislis nesto znacajnije? :D

Link to comment
1 minute ago, Sandradjer said:

Mislis nesto znacajnije? :D

Recimo, znam ja one koji su završili DIF pa su postali ozbiljni , nešto značajnije, recimo, naučnici... :) Muž  ženine kume, recimo...

 

No ponta je da sam hteo da kažem, da će staviti nekog SNS luzera, koji ima neke veze sa prosvetom, ali nema neke naročite kapaciteta da bude ministar, kao i većina ministara u našoj vladi...

 

 

 

 

 

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Recimo, znam ja one koji su završili DIF pa su postali ozbiljni , nešto značajnije, recimo, naučnici... :) Muž  ženine kume, recimo...

 

No ponta je da sam hteo da kažem, da će staviti nekog SNS luzera, koji ima neke veze sa prosvetom, ali nema neke naročite kapaciteta da bude ministar, kao i većina ministara u našoj vladi...

 

 

 

 

 

Najs traj, uvatila te Sandradjer u nebranom grozdjetu :tongue:

  • Haha 6
Link to comment
  • Tpojka unlocked this topic
  • Tpojka pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...