Jump to content
IGNORED

Masovno ubistvo u Mladenovcu, 4.5.2023


vojiste

Recommended Posts

vidim da je prošlo nezapaženo marinikino saznanje na osnovu uvida u zapisnik saslušanja ubice da je bio ljut na ubijene jer su ga zajebavali kada se hvalisao svojim poznanstvima i kontaktima sa "selebritijima" iz pinkove zadruge. da se to uopšte ne pominje jerbo.......

Edited by đorđe geprat
Link to comment
  • 4 months later...

https://n1info.rs/vesti/nova-rs-roditelji-ubijene-dece-iz-dubone-podneli-krivicnu-prijavu-protiv-majke-urosa-blazica/

 

Quote

Istina je. Poslali smo danas krivičnu prijavu protiv Biljane Blažić za tri krivična dela Višem javnom tužilaštvu u Smederevu. Prvo je lažno prijavljivanje oca Dalibora Todorovića, kao i Milana i Kristine Panić. Drugo delo je davanje lažnog iskaza pred tužilaštvom kako bi otežala postupak i onemogućila da se oštećene porodice imovinski naplate i treće je nedozvoljeno posedovanje oružja i eksplozivnih naprava. Za sva tri dela i te kako ima osnova“, rekao je advokat Stefanović.

On je dodao i da očekuju od tužilaštva da će pokrenuti istragu i da će se osumnjičena adekvatno kazniti.

„Sad je na njima ta odluka. Ali ovo je i test za državu da pokaže da li je porodica Blažić jača od nje ili nije, ali i da li još postoji državna zaštita kakvu je ovu porodica uživala i zloupotrebljavala godinama unazad“, zaključio je advokat.

Podsetimo, jedan od podnosilaca prijave Stefan Marković iz Dubone samo pukom srećom preživeo je masakr. On je nedavno za naš portal naveo da mesecima od masakra proživljava teror od Biljane Blažić, koja ga gotovo svakodnevno prijavljuje policiji, bez ikakvog razloga, što mu remeti život.

„Sve je počelo dva dana posle sahrana. Tada nas je prvi put prijavila. Navodno sam joj otrovao neke pse, ali nije znala da sam ja tada bio u bolnici. Imao sam operaciju, proveo sam više od 20 dana u bolnici. Da sam zaista to uradio, to bi značilo da sam ja ustao sa operacionog stola i došao da joj otrujem pse“, rekao je ranije Marković za naš portal i dodao da je zbog pomenutog slučaja saslušan čim je napustio bolnicu.

Prijava za prijavom su se nizale, a sledeća je bila još bizarnija. Majka osumnjičenog za masakr u selima kod Mladenovca prijavila je tada Markovića da joj je osušio voće, oko kojeg se niko nije ni starao. Zatim je stigla još jedna prijava u kojoj tvrdi da joj je posekao stabla voća koje je porodica ubice uzgajala, a najbizarniji slučaj usledio je kada ga je ponovo prijavila da joj je otrovao psa pred policijom.

Kada više nije znala šta će, Biljana B. je prijavila i policajce koji su je čuvali i to njihovim nadređenima, jer su, kako je tvrdila, pravili žurke i roštiljali sa meštanima.

 

Kakva porodica...

  • Tužno 2
Link to comment

u medijima se pojavljivala teza da to radi da bi povecala sansu da joj policijska zastita bude produzena, sto bi znacilo da je vjerovatno advokat savjetuje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...