Jump to content
IGNORED

Ubistvo učenika OŠ “Vladislav Ribnikar”, 3.5.2023.


FPLS
aram
Message added by aram,

Zahtevi Saveta roditelja OŠ Vladislav Ribnikar

 

1. Traži se rekonstrukcija događaja, objašnjenje kako se to dogodilo i kako teče istraga i u kojoj je fazi. Roditelji to moraju da znaju.

2. Da se roditeljima stručno objasni šta će biti sa dečakom i u kom statusu su njegovi roditelji. Kod dece postoji veliki strah da će on biti na slobodi.

3. Tim psihologa i psihijatara koji će redovno raditi sa decom VII-2 bez učešća školskog pedagoga i psihologa radi obezbeđivanja nepristrasnosti.

4. Ako se odluči da se školska godina nastavi za decu iz odeljenja VII-2 mora se naći način da oni ne ulaze u školu na veliki ulaz, već da nastavu imaju u nekoj od učionica na malom ulazu.

5. Predlažemo kompletno renoviranje škole do 1. septembra 2023. godine

6. Pružiti kompletnu podršku nastavničkom kadru.

7. Tražimo da se utvrdi odgovornost ljudi koji su izneli u javnost spisak sa imenima deca iz VII-2 odeljenja koji je obišao ceo svet, kao i slike roditelja i dece, i da isti za takav postupak budu sankcionisani u skladu sa Zakonom.

Recommended Posts

1 minute ago, duma said:

Da li maloletnici mogu da koriste streljane?

Nemam pojma iskreno. Vrlo verovatno da ne, al svakako cim navrse 18 loze se na to. Tim bildinzi - kakav karting, kuglana i sl...ajmo da pucamo.

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Hm, i to sma pomislio, da izmišljaju... ALi, ne verujem da su baš tolike psihopate i oni, jebem ga...

 

Ne bi me čudilo da im je sve ispričao od reči do reči

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Vapad said:

 

Ma...to dete je vrlo hladnokrvno i krvoločno... Imam utisak da je spisak samo podsetnik. Jer po vestima deluje da je lagano ubio čuvara, dežurnu učenicu i dve devojčice na ulazu... Ne znam da li će spinovati da se neko ogrešio o njega pa se svetio, ali samo to ... ne znam, užasno je, moram da se isključim sa vesti malo

 

Da, da, ovo ce vrv glupo zvucati, ali meni posle inicijalnog soka kad sam videla vesti, glavni utisak bio koliko je dobar pistolero i koliko dobro barata oruzijem, bukvalno wtf:ohmy:

 

Uzas, uzas, uzas.

 

E da i poseban krug pakla za Danicu Grujcic koja govori poginuli umesto ubijeni i otkriva toplu vodu u bojleru sa "njih nista me moze da vrati" more mrs, crkla dabogda

  • +1 5
Link to comment

Moj otac je kao vojno lice imao pištolj, znao sam i gde se nalazi, ali se uopšte nije dovodilo u pitanje da ne smem ni da mu se približim, a kamoli uzmem, a tek ne da me tata uči da pucam.:isuse:

 

A ovom govnetu Ružiću bi neko mogao da kaže da u njegovoj ljubljenoj Kini psihopate redovno upadaju u vrtiće i kasape decu noževima i sekirama.

  • +1 5
Link to comment
6 minutes ago, Vapad said:

 

Ma...to dete je vrlo hladnokrvno i krvoločno... Imam utisak da je spisak samo podsetnik. Jer po vestima deluje da je lagano ubio čuvara, dežurnu učenicu i dve devojčice na ulazu... Ne znam da li će spinovati da se neko ogrešio o njega pa se svetio, ali samo to ... ne znam, užasno je, moram da se isključim sa vesti malo

Ko pomene da je bio žrtva vrnjačkog nasilja i krene da ovo na neki način umekšava, sad kad je jasno da je praktično sve devojčice i ženu ubio ili ranio... na kolac bih ga nabio. Izvinjavam se ali van sebe sam ceo dan 

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment

Sad je neko sa nadrkanim aparatom uspeo da uhvati čitljivu rezoluciju spiska i sad se to komentariše po internetu. Kakav sunovrat osećaja i morala. 

  • +1 2
  • Tužno 4
Link to comment
3 minutes ago, arheolog1981 said:

Ko pomene da je bio žrtva vrnjačkog nasilja i krene da ovo na neki način umekšava, sad kad je jasno da je praktično sve devojčice i ženu ubio ili ranio... na kolac bih ga nabio. Izvinjavam se ali van sebe sam ceo dan 

 

Skoro pa svi mediji su poceli da vrte tu pricu, sto me uopste ne cudi jer smo ocigledno nacija idiota, psihijatriskih slucajeva i maloumnika...

  • +1 8
Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

Sad je neko sa nadrkanim aparatom uspeo da uhvati čitljivu rezoluciju spiska i sad se to komentariše po internetu. Kakav sunovrat osećaja i morala. 

 

evo citljivog spiska na portalu u mkd

isti portal koji je objavio cistu sliku sa imenom i prezimenom

nekad bio normalan portal

 

 

edit: 15 imena na spisku, bilo 16 jedno precrtano

Edited by cedo
Link to comment
  • Redoran pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...