Jump to content
IGNORED

MACTEPC 1OOO


TS-CS

Recommended Posts

5 minutes ago, Serena said:

Jesam li ja dobro videla da je u zadnjem Sasinom gemu nakon odserviranog asa Medo uzeo tu lopticu i ubacio je u boks kod kamermana? 

Dobro si videla.

Edited by Ras
Link to comment
Mislila sam da Sten resava mec u dva seta i otisla na spavanje, jutros vidim da se mali izgleda oporavio od povrede ramena i za malo dobio mec. Kakvo li je bilo pozdravljanje na mrezi bas me zanima obzirom da je lane u Parizu, kad je izgubio mec, Vava uputio ocinske savete neotesanom Dancu u vezi ponasanja . 
Siner osvetio zemljaka Muzetija pobedivsi Manarina i sledeci mec igra protiv Vavrinke. H2H im je 2 2 s tim sto je Siner dobio zadnja dva meca. 
Muzeti je inace na juzno americkoj turneji, na njemu omiljenoj podlozi, jako lose igrao, a u IW ispao u prvom kolu pa su se na drustvenim mrezama razocarani "ljubitelji" tenisa okomili na njega, psujuci i vredjajuci mu cak i familiju tako strasno da je morao blokirati komentare.
Ne moze se ziveti vise od lesinara. 
 
Evo ko je jos ostao u osmini finala. U dnevnom terminu igraju Medo i Zverev, a Alkaraz i Draper u vecernjem. 
9h7TCda.jpg
BlVfdCw.jpg
Cehinje dominiraju na IW, cak 5 u osmini finala. 
 
Predviđa se jedan sudar titančića u 1/4f gde Alijasim ima 3:0 protiv Alkaraza... pravi test za oboje.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Kakve razmene na mecu izmedju Mede i Fokine :ziga:kakav repertoar udaraca sa obe strane. Ne znam dal ce moci jos dugo ovako da crtaju po terenu i stizu nemoguce. 

Ovaj Fokina me podseca na naseg  Janka. 

Link to comment
  • aram pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...