Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

26 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Jel moze Micko igrati beka?

Moze njegov brat koji je... DESNI BEK, igra za Vozdovac... A Micko je bio stoper, probao ga je Robi par puta i na toj poziciji.

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, MangupIzCivilstva said:

Jel moze Micko igrati beka? Je ima rezon da su ga doveli za to? Btw, izgleda da je vracen Mijatovic.

 

Sto se tice Sanoga, ja bi ga produzio ove zime ali prebacio u obranu jer je usporio. Pogotovu ako prodaju Erakovica. Tako ako idramo sa trojcompozadi mogu igrat skupa on Dragovic i Milun ili se njih trojca rotirati ako dovedemo bekove i igramo sa 2 pozadi. Pankov kao rezerva i neki klinac u slucaju ozljeda i to je solidna obrana za sledecu sezonu. 

 

Ko je mijatovic?

 

Sanogu na zimu istice ugovor...

Link to comment
41 minutes ago, Bright Billy said:

Ko je mijatovic?

Dete od 16 godina, 2005 godiste, koga su prebacili u prvi tim i dali broj 9....valjda da nema pritisak kad bude debitovao. Inace kazu da je vrlo talentovan.

 

  

On 16.9.2022. at 12:57, adasevic said:

To je nas klinac iz Graficara. On i Bubanj su projektovani kao velike nade kluba pa je navodno iz tog razloga i pusten Kahvic. MAli je vec dao 5 golova za Graficar ove godine. Jedino sto je on vise krilni napadac, a sa visinom od 180 ne vidim kako ce da se rve sa protivnickim napadacima po zamislima novog trenera. Pride kod ovog trenera ne igraju ni mladji igraci koji su pokazli da mogu (Mitrovic, Stankovic, Motika) pa sem tranzicije klupa - tribine, ne vidim sta ce decko da dobije ovim... Kapiram da ce da mu da sansu poslednjih 5 minuta sa Napredkom i to mu je to... S druge strane, iako igramo najcesce sa 3 stopera, Lekovic je poslat u Graficar...

Evo detaljnije objasnjenje

 

U medjuvremenu, Lekovic nije otisao u Graficar :D

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Prati li ko Rumunsku ligu, makar zbog kladionice.
Alhasan Baba, iz Gane, 22g , polušpic kako vidim, 6golova i jedan asist u 11 kola. Fc Hermanštat, nekadašnji Sibiu.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

Link to comment

Meni svejedno , gledam kad imam vremena . Protiv Monaka i Trabzona nisam gledao , danas gledam .
Jedino FK i KK i gledam od sporta ostalo sam batalio ,zamara me i Lš i lige petice.
Ima nekog mogućeg sastava?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, elementary said:

Nikolić bolji strelac od Pešića ,neka igra ,nije kao da su drugi u fenomenalnoj formi.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Ne zna se ko je veca picka od njih dvojice. Takmice se u bezanju od duela i lopte

  • +1 1
Link to comment
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...