Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2022/2023: Martovske ide Crvene zvezde


Dimitrije

Recommended Posts

Sto se spiceva tice, jurili su nekog klinca iz rumunije koji ima i nase drzavljanstvo. Nisam ga gledao tako da nemam pojma o kakvom je igracu rec. U svakom slucaju, jos od kad su vratili pesica bilo je jasno da ce prodati pavkova ili ohija. Ja sam mislio da ce to biti ohi jer na njemu mogu vise da zarade a i zauzima mesto stranca. Takodje ne znam koliko je njedova (dosadasnja) relativno neuspesna epizoda u zvezdi do stankovica a koliko do cinjenice da mu asistencije nisu jaca strana. Ne vidim razlog da se trojka iz njega, koja vec postize mnogo golova, prilagodjava njemu jer su pokazali da i bez njega mogu da odrade posao. Valjda je bilo logicnije da se on prilagodi njima a ne da ih ceka da mu nameste sansu iz koje ce sa par metara da utera loptu u prazan gol. Uostalom dovodjenje pesica, koji je timski igrac, je ocigledno pokazalo cime je stankovic nezadovoljan u ohijevoj igri.

 

Ono sto je klasicna zabluda (po ko zna koji put) i nadam se da se nece zajebati je misljenje da nam ben ne treba. Mitovic i mustafa jesu dosta brzi od njega al nisu ni blizu taj kalibar. Kad se puni boranija iz nase lige nek ulazi omladina, al za ozbiljne utakmice ostavite bena; nemojte da se zajebavate, na njemu ste nasli da stedite...

  • +1 2
Link to comment

Бен је заслужио да буде обожаван, али не видим како је Охи заслужио овакав третман код Декија

Link to comment

Ja nisam bio zadovoljan Ohijem kad je dolazio.Pisao sam već da sam ga gledao na par uzastopnih utakmica i nije mi se svideo. Daleko od toga da je on loš igrač . Kada je takav igrač u pitanju očekujem pored tih golova sa par metara daleko bolji igru glavom i zagradjivanje lopte. Baš je bio los van 16 kada treba da odigra nešto i zadrži loptu.
Mada što kaže Harper nije samo ni do igrača ,nemoguće da nam nijedan spic ne valja . Trebamo se odlučiti i šta igramo u napadu. Da li nam treba jedan brzi niski spic koji će ulaziti izmedju linija ,jedan korpulentni koji igra glavom ili nešto drugo.
Pešić je izgleda sve po malo ali ništa na visokom nivou. Zna da odigra u polju ,zagradi loptu ,pošalje pas može da postigne gol ali sve to za neki nivo Lige Konferencije možda .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Bitna informacija, ma koliko zvucalo neprimenljivo kod nas

- Сви посетиоци меча који се игра против Макабија ће морати да уз улазницу поседују и лични идентификациони документ, који ће морати да дају на увид редарској служби на улазима на стадион.

http://crvenazvezdafk.com/scc/vest/13679/Obavestenje-pred-Makabi

Link to comment
1 hour ago, Bright Billy said:

a koliko do cinjenice da mu asistencije nisu jaca strana


za ozbiljne utakmice ostavite bena; nemojte da se zajebavate, na njemu ste nasli da stedite...


Ohi ima najvise neuspesnih asistencija u ovoj kalendarskoj godini 

Iseliti Tomislava Nikolica i staviti Bena da stanuje tamo i da mu narod sve placa 

  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, Milosh76 said:

Navodno, ako dodje Ado, ide Kanga.


@harper sta kazu tvoje informacije?

 

Nemam pojma. Informacije ne dobacuju ovde do Skiatosa. Iznenadilo bi me ali ne previse ako rade potpunu rekonstrukciju. U sbakom drugom smislu je glupost jer Ado nije zamena za Kangu. Mozda racunaju na par Kangva -  Ado u manevru ali sta ako jedan od njih dvojice ne bude mogao da igra ili, sto je realnije, da Ado u ovom trenutku nije ni blizu one forme iz prosle godine. Covek nije igrao fudbal mesecima. 

  • +1 1
Link to comment

Ako Ado treba da zameni Kangu, onda se nadam da Ado ne dolazi.  Moze da menja Sanoga ali to tek nakon zimske pauze kada se dovede u red i ako se pokaze da je pozajmica vredna otkupa.

Link to comment
2 hours ago, Bright Billy said:

Sto se spiceva tice, jurili su nekog klinca iz rumunije koji ima i nase drzavljanstvo. Nisam ga gledao tako da nemam pojma o kakvom je igracu rec. U svakom slucaju, jos od kad su vratili pesica bilo je jasno da ce prodati pavkova ili ohija. Ja sam mislio da ce to biti ohi jer na njemu mogu vise da zarade a i zauzima mesto stranca. Takodje ne znam koliko je njedova (dosadasnja) relativno neuspesna epizoda u zvezdi do stankovica a koliko do cinjenice da mu asistencije nisu jaca strana. Ne vidim razlog da se trojka iz njega, koja vec postize mnogo golova, prilagodjava njemu jer su pokazali da i bez njega mogu da odrade posao. Valjda je bilo logicnije da se on prilagodi njima a ne da ih ceka da mu nameste sansu iz koje ce sa par metara da utera loptu u prazan gol. Uostalom dovodjenje pesica, koji je timski igrac, je ocigledno pokazalo cime je stankovic nezadovoljan u ohijevoj igri.

 

Ono sto je klasicna zabluda (po ko zna koji put) i nadam se da se nece zajebati je misljenje da nam ben ne treba. Mitovic i mustafa jesu dosta brzi od njega al nisu ni blizu taj kalibar. Kad se puni boranija iz nase lige nek ulazi omladina, al za ozbiljne utakmice ostavite bena; nemojte da se zajebavate, na njemu ste nasli da stedite...

 

Nije tu stvar u prilagodjavanju, prilagodio bi se on da moze? Problem je sto smo doveli spica koji je slab u tacno dve stvari koje trazis od njega, da igra dobro ledjima prema golu i da ima veliki radijus kretanja daleko od zavrnice. Ako je to ono sto ti treba od spica onda takvog i selektiras. Mada ja uopste ne mislim da su oni toliko pazljivo skautirali Ohija ili su imali u planu neke promene u igri pa se to izjalovilo. Sve u svemu, Stankovic nam nije dao priliku da vidimo sta Ohi moze s ovim timom koji ne igra fudbal tako sto Katai drka loptu do iznemoglosti u poslednjoj trecini 

Link to comment

To sto se opisuje smo već imali u Falćineliju, meni se bio svideo i ne znam ko je tu prelomio,on potraživanjima ili klub jer je kao bio nezadovoljan tj procenio da ne vredi toliko...

  • +1 2
Link to comment

Srecom sto je Katai "drkao" loptu u poslednjoj trecini jer smo zahvaljujuci tom drkanju imali priliku da gledamo odlicne driblinge, finte, asistencije i golove.  Njegove bravure u prolecnom derbiju i finalu kupa su nam omogucile da prestignemo Partizan i uzmemo duplu krunu.  Pored toga, u Kataiju, Ivanicu i Rodicu imali smo najuboitiji i najkreativniji deo tima u napadu od dolaska Stankovica.  Ako je trebalo obuzdati i ograniciti igraca kvaliteta Kataija da bi igrac skromnih mogucnosti kao sto je Ohi (ili Krstovic, ili Pavkov) mogao da se uklopi, onda tesko da bismo u prethodnim sezonama uzimali titule i duple krune.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

To sto se opisuje smo već imali u Falćineliju, meni se bio svideo i ne znam ko je tu prelomio,on potraživanjima ili klub jer je kao bio nezadovoljan tj procenio da ne vredi toliko...

 

Dijego je prosto hteo da se vrati sa porodicom u Italiju i to je to. Otisao je na manji ugovor od onoga sto smo mu nudili samo da bi bio kuci. Desava se to, na slican nacin je otisao Le Talek. 

  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, assignment said:

To sto se opisuje smo već imali u Falćineliju, meni se bio svideo i ne znam ko je tu prelomio,on potraživanjima ili klub jer je kao bio nezadovoljan tj procenio da ne vredi toliko...

Slazem se.  Falcineli nije bio veliki realizator, ali je zato na terenu radio rudarski posao i kada napadamo i kada se branimo.  Meni nikda nije delovao kao neko koga treba zameniti da bi u igru usli Pavkov ili Krstovic.

Edited by Dimitrije
  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • aram unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...