Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

Ne mogu bas da provalim da li se neke kolege zajebavaju ili su ozbiljni.

Bena Wallaca bi pre Davisa u svoj tim ne bi uzeo ni Wallaceova mama
Davis i Wallace obojica imaju milion tih priznanja za odbranu. Razlika kod njih dvojice je sto Davis ubacuje 30 pts svako vece, a Wallace ce da ubaci 6-7 poena i to ako je vruc.

Top75 je dosta sirok izbor. Silazi se u rejon gde su razlike veoma male, ima gomila izjednacenih igraca i onda je skroz legitimno da neko igraca rangira kao #70 a neko tog istog stavi da bude #90
I za takve igrace razumem da postoji rasprava ali ovo da se vrsi debata i forumasenje zbog izbora Hardena Davisa ili Westbrooka...moderacija treba da reaguje i da swatuje neke kolege forumase.

Link to comment

Stavljaju na listu  igrace koji su jos aktivni , i koji jos mogu da odigraju   7,8 sezona, smehoteka. Po cemu je Lillard u top 75 igraca, covek po obicaju ispada u prvoj rundi plej of-a, ne cini svoje saigrace boljim igracima,  promasaj poput  Redzi Milera. Dwight Howard  ima bolju karijeru od njih  :)

Edited by Micko8
Link to comment

Ionako bi zanimljivija bila lista previda s ovog spiska (pre svih valjda English), i lista onih za koje statistika ne može opisati važnost uloge koju su imali. Pau, pomenuti Ričmond, Manu, Hornaček, Denis Džonson, Kirilenko, Čonsi, Horas Grent, Diaw, Mekmilan i ostale radilice bez kojih bi šampioni iz ovih 75 malo sutra uzeli prsten(je).

U stvari, glup sam - ovo je HOF lista, ali onda bi je trebalo voditi odvojeno od "top" spiska. U stvari, rangiranje pojedinačnih igrača ekipnih sportova je ionako bezveze.

Link to comment
RW, DL, pa i CP3, smešno. A nema Manua i Tonija. Cirkus.

CP3 večeras postaje prvi igrač u istoriji lige sa 20.000 poena i 10.000 asistencija, fali mu 7 poena. Ako treba još argumenata - 5. svih vremena u broju asistencija (ove sezone izbija na 3. mesto ako bude zdrav), 5. svih vremena u broju ukradenih lopti (opet ove sezone vrv do 4. a sledeće može do 3. mesta). Jbg
  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, ducca said:


CP3 večeras postaje prvi igrač u istoriji lige sa 20.000 poena i 10.000 asistencija, fali mu 7 poena. Ako treba još argumenata - 5. svih vremena u broju asistencija (ove sezone izbija na 3. mesto ako bude zdrav), 5. svih vremena u broju ukradenih lopti (opet ove sezone vrv do 4. a sledeće može do 3. mesta). Jbg

Preterao sam sa cp3. I ja ga generalno i volim, ali me je razočarao u finalu plus stalno povrede kroz karijeru

Link to comment
5 hours ago, Fins fleet said:

 

 

 

 

Koji bezobrazluk 😂 ja ovo za 40 godina igranja i gledanja košarke nisam video. Maltene ko u rukometu, golmanu gledaš da provučes loptu tamo gde će teško rukom/nogom da je stigne, iznad glave ili iznad ramena, ili tik pored kuka. Ludo burazere, ludo

Link to comment
1 hour ago, dillinger said:

Najveca prevara na listi je Reggie Miller. Pre njega vise zasluzuju iz te ere oba Hardawaya, Grant Hill, Kemp I Zo. 

Naravno da Redži Miler zaslužuje pre Hardaveja, Kempa, Hila i ekipe. Igrao 18 sezona i nosio celu ekipu, da Artest i Captain Jack nisu napravili haos 2005. imao bi veliku šansu i za titulu.

 

Ne može da se porede Hardavej/Kemp i Hil koji su "šta bi bilo kad bi bilo" i Redži koji je igrao na visokom nivou skoro 20 godina.

  • +1 2
Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...