Jump to content
IGNORED

NBA 21/22


goofs

Recommended Posts

15 hours ago, ducca said:

 


Pitanje je koliko će Ayton večeras biti uopšte motivisan i angažovan pošto je još ljut zbog nedobijanja max ugovora. Zadnja 2 dana nije obavljao ni medijske dužnosti npr. Ako Jok večeras ne dobije taj duel ne znam kad će wink.png

Krenuo je dobro , posle Sunsi odustali da ga uposljavaju u reketu. Raduje dobra partija najvrednijeg dzokeja protiv Aytona, nije bio bas najdominantniji mec, pogodio je neke teske suteve ali  skoro sve sto je pogodio je bilo preko Aytona , nadigrao ga je posle dugo vremena. Kao sto sam vec rekao Dzokej je u najboljoj fizickoj formi u svom zivotu, potpuno je utegnut, dosta je brzi i agilniji ove sezone.

Edited by Micko8
Link to comment

Upravo smo to.. nista osim Vucevica :D

Ali timski duh deluje da je bas na visokom nivou, zabavljaju se dok igraju.
Ok, ova sad utakmica je bila malo drugacija nego one pripremne, deluje da su u pocetku bili malo stegnuti pa su se posle probudili.

GOAT (Caruso) deluje da ce biti bitan glue guy, i generalno mi se dopadao i u LAL. Radio je ono sto treba a neke stvari se ne vide u statistici.
LaVinea iz godine u godinu sve vise gotivim.
Cekam Coby da se vrati, on mi je isto bio interesantan. Neki su roviti i ne bas na 100%.

Odbrana da se utegne i eto problema na Istoku.
Ono sto sam ispratio, deluje mi da ne rade cesto preuzimanja nakon blokova, uvek se trude da isti igraci ostanu na napadacima, videcemo kako ce to da sljaka dalje.

Bice interesantno pratiti Bullse ove godine :)

Link to comment
  • Amos unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...