Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

cestitke pobednicima liga i svima koji su doziveli promociju :kecman:
 

On 23.5.2022. at 19:44, ubibobi said:

Eno ti ih ona dvojica što su nešto ranije napustila igricu završiše na poslednja dva mesta.

 

mislim da je ranije u premeru bila pedala za neaktivnost (ili se bar raspravljalo o tome) jer je prilično kvarila igru :blink:


taj sam i ne bih da se ikome pravdam ali sam imao debeo razlog za odustajanje. izvinjavam se svima koji nisu imali priliku da me natrpaju u drugom delu sezone.
kazna je skroz legitimna. betoniram od sledece sezone. ziveli!

Link to comment

Drugari, ja sam out za narednu sezonu. Ovu sam na silu isterao radi fer-pleja, i izvinjavam se draft ekipi ukoliko sam tamo nekako narušio regularnost jer to nisam uspeo da izguram.

Budite dobro i srećno svima [emoji3590]

  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment

Ekipa, još jedan manje. Mean Machine ide na odmor. Ja čak ni na silu nisam uspeo da izguram sezonu do kraja. Skupilo se dosta toga, a kao po pravilu fantazi je jedna od prvih stvari koja je ispaštala. Nadam se da je samo pauza i da će mi se vratiti želja da sledeće sezone krenem iz betona opet pa do pppremera. Čuvajte lige i budite dobro 😀 

 

 

  • Tužno 1
Link to comment

Čekaj, zar vas dvojica niste u paketu i došli na ppp pa samom tim i u fantazi? :lol: Ajde pa da se vrnete kad se resetujete, mesto uvek čeka.

  • +1 2
Link to comment

Jesmo, klasići smo 😁 samo je meni trebalo četiri sezone da dođem do pppremera a Gylfi je ekspresno osvajao promociju za promocijom. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Perisica ce Konte koristiti kao wing-backa, tehnicki to je u igri defender, ali bi mogla biti odlicna opcija za fentezi. U Interu je proslu sezonu odigrao sjajno, vrlo potentan napred

Link to comment
  • James Marshall unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...