Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

1 minute ago, *edited by mod said:

Kako nema, evo Čović sam rekao pre par dana da su vas brutalno pokrali protiv Cedevite tamo. To mu je refleks. Možeš misliti šta bi tek pričao da je finale u pitanju.

 

U drugom polufinalu koje je rezultatski prošlo praktično isto nisam nešto primetio da se pominjalo suđenje...


To je do Covica, j0 t0 n0 vidim t0k0, nije svaki od nas ovde Nebojsa Covic, naprotiv

Mislim, valjda smo ovde dovoljno svesni svi da shvatimo da 42-15 u bacanjima ne mora iskljucivo da bude rezultat navlacenja, vec posledica same igre - pucali smo 30+ trojki, nismo spustali lopte dole i isli na prodore, odakle da izmuzemo faulove i bacanja? Odigrali smo bezidejno i k'o kurac, Cedevita igrala potpuno suprotno, njihovi centri (narocito Omic) su odigrali mnogo bolje od nasih, pogodili su tipa 5 trojki od 15 max koje su pucali i to je to, gg.

U postu koji sam prvo napisao sam namerno razdvojio svinjac i kradju, pod svinjcem sam mislio na vanterenske aktivnosti™, domacinsko sudjenje je konstanta u ovom sportu cak i na evroligaskom nivou u polupraznim halama



 

  • +1 1
Link to comment

covic je glavni instigator sranja trenutno, i tu nema diskusije ovde. ali praviti se da je to ceo problem je isto sto i praviti se da ga nema. 

 

 

  • +1 6
Link to comment
14 hours ago, Joe D said:

mi nemamo tih  dilema, zna se ko je nasa filijala

 

1187011_crvena-zvezda-golden-stejt-vorio

Hiljadu mu gromova, o kog smo se sveca mi ogrešili, pa na naš vez svoj brodić usidri Alen Smailagić. Ako ga Željko danas ne ubije, nikad neće.

Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

covic je glavni instigator sranja trenutno, i tu nema diskusije ovde. ali praviti se da je to ceo problem je isto sto i praviti se da ga nema. 

 

 

 

Pa naravno da nije ceo problem. Što ne menja činjenicu da bi sve bilo bolje bukvalno da ga nema. 

Link to comment
15 minutes ago, Joe D said:

covic je glavni instigator sranja trenutno, i tu nema diskusije ovde. ali praviti se da je to ceo problem je isto sto i praviti se da ga nema. 

 

 

Pa nije on ceo glavni problem, ali jedno 95% da. Tako da će se onih 5% lakše rešiti jednom kad on bude odstranjen.

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Pa naravno da nije ceo problem. Što ne menja činjenicu da bi sve bilo bolje bukvalno da ga nema. 

bilo bi bolje. a onda bi se prvi put desilo neko sranje i dalo povoda ovim dugima da dokazuju ko je veca stoka. bili smo mi na tom ringispilu i pre cokija.

 

postoji ekstremna toksicnost i primitivizam u nasem drustvu za koje su sportska takmicenja savrseni povod da se ispolje. primitivaca na utakmicama ima svuda, ali tamo gde su klubovi ukljesteni izmedju interesa mafije, drzave i huligana ne postoji nikakva nada da ce nekome pasti na pamet da to sankcionise, i onda nam ostaje da u beskraj raspravljamo ko je prvi poceo, kao deca u obdanistu. a resilo bi se vrlo lako, da neko ima interes da se to resi.

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Joe D said:

covic je glavni instigator sranja trenutno, i tu nema diskusije ovde. 

 

 

Apsolutno se slazem sa ovim, svaka cast na objektivnosti

Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

bilo bi bolje. a onda bi se prvi put desilo neko sranje i dalo povoda ovim dugima da dokazuju ko je veca stoka. bili smo mi na tom ringispilu i pre cokija.

 

postoji ekstremna toksicnost i primitivizam u nasem drustvu za koje su sportska takmicenja savrseni povod da se ispolje. primitivaca na utakmicama ima svuda, ali tamo gde su klubovi ukljesteni izmedju interesa mafije, drzave i huligana ne postoji nikakva nada da ce nekome pasti na pamet da to sankcionise, i onda nam ostaje da u beskraj raspravljamo ko je prvi poceo, kao deca u obdanistu. a resilo bi se vrlo lako, da neko ima interes da se to resi.

 

logicno je da grobari vide samo covica i da im on bude personifikacija za sve, pa kao kada se on skloni sve ce biti bolje. kao da kese sa urinom nisu bacane i pre covica. ili kao da juras nije prebijan i pre covica :dry:

Edited by Nikodije
Link to comment
14 minutes ago, Tresko said:

Pa nije on ceo glavni problem, ali jedno 95% da. Tako da će se onih 5% lakše rešiti jednom kad on bude odstranjen.

 

tacno je to.

crno-beli svet :D

 

Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

 

logicno je da grobari vide samo covica i da im on bude personifikacija za sve, pa kao kada se on skloni sve ce biti bolje. kao da kese sa urinom nisu bacane i pre covica. ili kao da juras nije prebijan i pre covica :dry:

Pa ko je sad problem s naše avangardne strane univerzuma, Limar, Savić , Žoc, ili Šilobad retroaktivno?

Link to comment

Ko nastavi da preskače tarabu, odmoriće od foruma. Isto se odnosi na kolektivno vređanje. Međusobne obračune takođe batalite.

 

I ovo nije tema o moderisanju foruma, tako da i to batalite

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, shimpr said:

Ko nastavi da preskače tarabu, odmoriće od foruma. Isto se odnosi na kolektivno vređanje. Međusobne obračune takođe batalite.

 

I ovo nije tema o moderisanju foruma, tako da i to batalite

Taraba je jednosmerna.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa ko je sad problem s naše avangardne strane univerzuma, Limar, Savić , Žoc, ili Šilobad retroaktivno?

 

Limar.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...